24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

У Покровському МЦЗ провели семінар на тему: "Співбесіда з роботодавцем"
 
14.11.2017  |  Покровський міський центр зайнятості Донецької області версія для друку
У Покровському МЦЗ провели семінар на тему: "Співбесіда з роботодавцем"

14 листопада 2017 року в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Співбесіда з роботодавцем». У заході прийняли участь 14 осіб, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ.

Метою даного заходу є ознайомлення з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, методами самопрезентацій.

«Співбесіда з роботодавцем - це розмова, під час якої роботодавець оцінює претендента на вакантну посаду», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова.

Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успіху. Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів при влаштуванні на роботу. Успіх чи неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, як претендент зарекомендує себе на співбесіді.

Під час заходу присутні обмінювались своїм досвідом та враженнями від минулих співбесід.

В результаті, безробітні були ознайомлені з видами співбесід, з правилами підготовки та правилами ділового спілкування з роботодавцем. Вчились підвищувати свою самооцінку, вказуючи на свої позитивні професійні якості, ознайомились з методами самопрезентацій та налаштувались на власний успіх.