22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!

Співпраця з міським військовим комісаріатом триває
 
04.10.2017  |  Костянтинівський міський центр зайнятості версія для друку
Співпраця з міським військовим комісаріатом триває

З метою сприяння відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом 3 жовтня в Костянтинівському міському центру зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій за участю представника Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату.

У заході взяли участь 23 безробітних.

Заступник військового комісару Костянтинівського ОМВК Владислав Ткачов розповів безробітним про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах, соціально-правовий захист військовослужбовців, порядок проходження військової служби, грошове забезпечення тощо.

Крім того, Владислав Віталійович звернув увагу на впровадження ряду нововведень:

- короткостроковий контракт терміном на шість місяців для військовослужбовців, призваних по мобілізації, в особливий період;

- присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

- порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, мають подати до військового комісаріату заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу.