22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб - пріоритетне питання служби зайнятості
 
04.10.2017  |  Олександрівський районний центр зайнятості версія для друку
Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб - пріоритетне питання служби зайнятості

   Служба зайнятостісервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям.

   4 жовтня 2017 року фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели Презентацію послуг служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб. Учасниками заходу стали 2 безробітні особи.

   Провідний юрисконсульт Віталій Дереза презентував перелік послуг, який надається службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам та роботодавцям. Підкресливщо служба зайнятості спрямовує свої зусилля на якнайшвидше повернення людей до праці, надаючи комплекс соціальних послуг з індивідуальним підходом та з використанням інноваційних форм роботи таких, як організація онлайн-співбесід з роботодавцями, розміщення наданих ними відеовакансій у соцмережах, створення відео резюме та інші.

   Фахівці центру зайнятості презентували новітні технології з надання послуг дистанційно, які стають все більш актуальними, сприяють налагодженню зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах та різних регіонах, задля укомплектування існуючих вакансій.

   Присутнім була представлена безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва» в системі Android, яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для підтримки підприємницьких ініціатив.

   Розглянули можливість організації власної справи та отримання грантів для осіб с числа ВПО. Учасники заходу отримали безкоштовні юридичні консультації щодо чинного законодавства України з питань зайнятості.