22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

ОТРИМАЙ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ РАЗОМ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ
 
10.10.2017  |  Артемівський міський центр зайнятості версія для друку
ОТРИМАЙ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ РАЗОМ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

10 жовтня 2017 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся тренінг «Особливості зайнятості молоді», метою якого було набуття навичок впевненої поведінки під час пошуку роботи на сучасному ринку праці. Саме для цієї категорії населення ринок праці висуває особливі вимоги - адже роботодавці бажають бачити у своєму штаті співробітників з досвідом роботи та навичками ділового спілкування. З іншого боку - молоді шукачі роботи є найбільш активною і мобільною частиною населення, і як наслідок, за даними статистики - саме молодь в числі тих, хто найактивніше розміщує резюме, використовуючи для цього новітні ресурси.

 Учасниками тренінгу стали 14 мешканців м. Бахмут віком до 35 років. Під час заходу провідний фахівець з питань профорієнтації Ксенії Насонової особливу увагу присутніх скерувала на аспекти ділового спілкування з роботодавцем, шліфування навичок впевненої поведінки та самопрезентаціі в ситуації пошуку роботи, які у подальшому допоможуть їм отримати роботу своєї мрії та долучитися до найбільш висококонкурентних категорій пошукачів. За результатами підсумкового анкетування, надану фахівцем інформацію учасники тренінгу оцінили як зрозумілу та корисну форму надання інформації - цікавою, а загальну атмосферу відзначили - комфортною.

Дуже важливо формувати у молоді активну поведінку на ринку праці, тобто готовність набути або змінити професію, підвищити конкурентоспроможність, зайнятись підприємницькою діяльністю, започаткувати власну справу, активніше вирішувати питання власного працевлаштування, підвищити відповідальність за власні дії.