22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Сприяння зайнятості населення - головна задача служби зайнятості
 
12.10.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи версія для друку
Сприяння зайнятості населення - головна задача служби зайнятості

12 жовтня 2017 року відбулося засідання Донецького обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза.

Члени координаційного комітету проаналізували підсумки роботи переміщеного ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» та розглянули стратегію його розвитку до 2020 року. На сьогоднішній день Центр здійснює професійно-технічну освіту, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 7 ліцензованими професіями та проводить навчання на курсах цільового призначення за 40 робітничими професіями. Для розширення переліку професій навчальний заклад продовжує своє відновлення та створення матеріально-технічної бази із забезпечення обладнанням кабінетів та майстерень.

Ще одне питання на порядку денному засідання координаційного комітету – питання про визначення тривалості компенсації витрат роботодавцям на оплату праці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб,  з категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зазначених у першій частині статті 14 Закону України «Про зайнятість населення».

За результатами засідання  Донецького обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення прийняті відповідні рішення.