25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!

Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних
 
02.02.2017  |  Покровський міський центр зайнятості Донецької області версія для друку
Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних

1 лютого 2017 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся профінформаційний груповий захід за участю представника Покровсько-Селидовського об’єднаного міського військового комісаріату офіцера відділення Олександра Васильєва. Цільовою аудиторією в цьому заході стали майже 40 безробітних.

 «Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних. Є вакансії як для чоловіків: стрільці, механіки-водії, водії-електрики, так і для жінок: діловоди, кухарі, сестри медичні тощо», - розпочав захід Олександр Васильєв.

Учасників семінару було проінформовано про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, соціальні гарантії та визначені чинним законодавством пільги та компенсації. Торкнулися можливості вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби.

Наприкінці заходу директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов зазначив: «Окрема увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці»

Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації представника Покровсько-Селидовського об’єднаного міського військового комісаріату.

Відповідно до угоди про співробітництво, фахівці Покровського центру зайнятості Донецької області для покращення працевлаштування безробітних й надалі проводитимуть спільні профорієнтаційні заходи з працівниками військового комісаріату.