17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Донецька обласна служба зайнятості провела найбільш масштабну онлайн-співбесіду з добору кандидатів для роботодавця
 
18.03.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи версія для друку
Донецька обласна служба зайнятості провела найбільш масштабну онлайн-співбесіду з добору кандидатів для роботодавця

Для ефективного розширення можливостей служби зайнятості повсюдно використовуються  сучасні форми роботи, такі як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, розповсюдження інформації за допомогою інтернет-ресурсів (веб-портал Донецького обласного центру зайнятості, офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook, канал відеохостінгу Youtube), використання скайп-технології на всіх напрямках співробітництва з учасниками ринку праці та інше.

17 березня 2017 року в рамках співпраці  з Державною прикордонною службою України Донецькою обласною службою зайнятості була проведена найбільш масштабна онлайн-співбесіда з добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом, яка охопила претендентів з 14 міських та районних центрів зайнятості Донецької області.

Під час заходу роботодавець з Маріуполя, знаходячись у міському центрі зайнятості, спілкувався онлайн з 29 здобувачами на вакантні посади з різних міст області.

Співбесіду провів начальник з добору в Донецькій області Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України. Під час свого спілкування з реальною та віртуальною аудиторією представник роботодавця оголосив вимоги до кандидатів, перерахував спеціалістів, у яких на даний момент є потреба, ознайомив учасників заходу з умовами роботи. Онлайн-зустріч відбулася у формі живого діалогу: учасники задавали питання, які їх цікавлять, а представник роботодавця надавав вичерпні відповіді. Досягнуто домовленість продовжити співпрацю з використанням онлайн технологій як найбільш зручної форми роботи.

«Служба зайнятості рухається вперед. Використовуючи наявні ресурси та внутрішні резерви, ми створили та запровадили нові форми роботи із застосуванням он-лайн технологій, які позитивно зарекомендували себе серед клієнтів служби зайнятості. Нещодавно ми їх тільки  презентували, а вже сьогодні неможливо представити нашу діяльність без застосування сучасних комунікаційних платформ», - зазначила Валентина Рибалко, директор Донецької обласної служби зайнятості.