23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Онлайн-співбесіда з роботодавцем у формі вебінару
 
20.03.2017  |  Покровський міський центр зайнятості Донецької області версія для друку
Онлайн-співбесіда з роботодавцем у формі вебінару

Служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, освоює нові сучасні технології – відеорезюме, відео-презентація вакансії, онлайн-співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо.

17 березня 2017 року Покровський міський центр зайнятості Донецької області, прийняв участь в онлайн-співбесіді з роботодавцем, яка проходила у формі вебінару, за участю начальника Державної прикордонної служби Варченко В.Ю..

В цьому році це перша зустріч, проведена за допомогою сучасних технологій,  спрямована на залучення до служби у Збройних Силах України.

Цільовою аудиторією в цьому заході стали 3 безробітних, в тому числі демобілізовані учасники АТО. Служба зайнятості приділяє окрему увагу працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги.

 Начальник Державної прикордонної служби наголосив: «В умовах «особливого стану» нашій країні потрібні надійні люди, які зможуть захистити свою країну». Під час онлайн-співбесіди безробітні були проінформовані про основні вимоги до кандидатів, особливості проходження прикордонної служби, ознайомлені з основними принципами відбору кандидатів та умовами грошового забезпечення військовослужбовців.

Шукачам роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування, було надано контакти для попередньої співбесіди у телефонному режимі. В результаті два претендента виявили бажання залучитись до проходження військової служби у Збройних Силах України.

На сьогоднішній день онлайн-співбесіда у формі вебінару - один з найбільш прогресивних засобів дистанційних зустрічей, до якого вдаються люди, що йдуть в ногу з часом. Вже сьогодні воно міцно входить в наше життя і скоро стане невід'ємною частиною таких вже звичних для нас технологій.