17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Індивідуальний підхід у роботі - запорука високої якості послуг служби зайнятості
 
20.03.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи версія для друку
Індивідуальний підхід у роботі - запорука високої якості послуг служби зайнятості

15 березня 2017 року відбувся семінар на тему «Плідна співпраця з роботодавцямизапорука якості послуг, які надаються службою зайнятості» за участю керівництва Донецької обласної служби зайнятості та технологів-організаторів і начальників відділів взаємодії з роботодавцями міських та районних центрів зайнятості.

На семінарі розглядалися робочі питання щодо підвищення якості підбору кваліфікованих кадрів шляхом пошуку та адаптації вакансій з альтернативних джерел інформації та впровадження індивідуального підходу до вимог і потреб кожного окремого роботодавця та шукача роботи.

Протягом заходу було презентовано нову форму співпраці з роботодавцями та шукачами роботиінтерактивну консалтингову платформу «Стратегія успіху», яка нещодавно стартувала у Краматорському міському центрі зайнятості. Ця рекрутингова платформа дозволить заощадити час шукачів роботи і роботодавців шляхом виконання службою зайнятості ролі кваліфікованого посередника між учасниками ринку праці.