19 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Донецький обласний центр зайнятості оголошує додатковий відбір навчальних закладів Донецької області на 2017 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання за професією "Гірник підземний"
 
Відділ організації профнавчання версія для друку
Донецький обласний центр зайнятості оголошує додатковий відбір навчальних закладів Донецької області на 2017 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання за професією "Гірник підземний"

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Донецький обласний центр зайнятості оголошує додатковий відбір навчальних закладів Донецької області на 2017 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання за професією «Гірник підземний»

 

На підставі Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 269 (зі змінами та доповненнями) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.05.2013 за № 843/23375, Донецький обласний центр зайнятості оголошує відбір професійно – технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання (далі - навчальний заклад) для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання в період навчання.

Для участі у відборі навчальні заклади з 9 години 22.08.2017  до 17 години 06.09.2017 мають подати до Донецького обласного центру зайнятості (84331, м. Краматорськ, бул. Краматорський, 41, каб. 212) пропозиції про участь у відборі разом з документами, зазначеними в додатку 1 до цього оголошення.

Засідання комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання в період навчання відбудеться 07.09.2017 о 10 год. 00 хв. у приміщенні Краматорського міського центру зайнятості (84333, Донецька обл., м. Краматорськ,  вул. Рум’янцева, 4, 2 поверх, конференц-зал) для проведення розгляду пропозицій навчальних закладів.

Критеріями прийнятності навчальних закладів – претендентів на участь у відборі є подання всіх документів, зазначених у додатку 1, який оприлюднено на сайті Донецького обласного центру зайнятості, відповідність матеріально – технічного, навчально – методичного та кадрового забезпечення для здійснення повного виконання робочих навчальних планів і  робочих навчальних програм,  умов проживання у гуртожитку (за наявності гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів) вимогам законодавства.

Документи, що подаються на розгляд комісії, мають бути належним чином оформлені (підписані керівником навчального закладу, копії - завірені в установленому порядку). Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до центру зайнятості з написом: "На відбір навчальних закладів (професійне навчання)" або "На відбір навчальних закладів (проживання)» .

Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими  передбачається організація професійного навчання безробітних наведено у додатку 2 до цього оголошення.

 

Додатки:

1. Перелік документів, які входять до пропозиції навчального  закладу.

2. Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими організовується професійне навчання безробітних.

3. Форма «Пропозиція» з інформацією про учасника відбору.

4. Розподіл годин за тематичними курсами для включення до навчальних планів при організації професійного навчання безробітних.

5. Зразки оформлення навчальних планів та кошторисів витрат за робітничими професіями для державних та комунальних навчальних закладів.

6. Зразки оформлення навчальних планів та кошторисів витрат за робітничими професіями для навчальних закладів з іншою формою власності.

 

Телефони для довідок: (0626) 48-57-52, (050)2603686, (098)9802109, (063) 45833

 

 

Додаток 1

 

Перелік документів, які входять

до пропозиції про участь у відборі навчального закладу

 

1. Копію ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань) – у разі отримання ліцензії до набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» або інформацію щодо рішення органів ліцензування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністріви України», про видачу ліцензії (із зазначенням реквізитів цього рішення) або ліцензію (копію ліцензії), видану органом ліцензування на паперовому носії, - у разі отримання ліцензії після набрання чинномсті Законом Укураїни «Про ліцензування видів господарської діяльності»; копію сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності – копію сертифіката про акредитацію освітньої програми чи копію свідоцтва про атестацію з додатками;

2. Кошторис витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно до законодавства  із розрахунку мінімальної (7 чол.) кількості слухачів в групі;

  Вартість надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами розраховувати відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.2010 № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними а комунальними навчальними закладами».

*Звертаємо Вашу увагу, що з переможцями відбору договори на професійне навчання безробітних будуть укладатися на кількість осіб, що не перевищує повнокомплектної групи у відповідності до ліцензійного обсягу. При цьому в кошторисі витрат будуть проведені відповідні розрахунки.

            3. Інформація про кількість місць для забезпечення проживання  зареєстрованих безробітних у період професійного навчання, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством;

4. Кошторис витрат або калькуляцію на проживання одного слухача на добу, складений відповідно до законодавства;

5. Інформація про наявність матеріально - технічного, навчального – методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

 

Крім того учасникам відбору необхідно надати:

1. Копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

2. Копію положення (статуту).

3. Робочий навчальний план, розроблений у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти, у разі відсутності  Державного стандарту професійно-технічної освіти - відповідно до типового навчального плану Міністерства соціальної політики України, а у разі відсутності типового – у відповідності до ліцензійного навчального плану (2 прим.).

4. Копію свідоцтва про власність нерухомого майна, або договір оренди нерухомого майна, або інші документи, що підтверджують власність нерухомого майна (гуртожитку).  

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Додаток  2

 

 

ПЕРЕЛІК    ПРОФЕСІЙ ТА НАПРЯМКІВ

для додаткового відбору навчальних закладів на 2017 рік

 

№№

п/п

Код професії

Назва професії (спеціальності, напрямку)

1          

7111

Гірник підземний

                                                                                                                                             

 

Додаток 3

 

Форма «Пропозиція»

 

 

№ п/п

Професія (спеціальність), напрямок підвищення кваліфікації

Вартість навчання 1 особи за весь період (із розрахунку 7 осіб у групі)

 

 

 

 

 

 

№ п/п

Кількість місць для проживання

Вартість проживання 1 особи за 1 добу

 

Всього

Чоловіки

Жінки

 

 

 

 

 

Інформація про учасника відбору

 

1.           Назва навчального закладу ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

2.           Юридична адреса ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

3.           Фактична адреса ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

4.           П.І.Б. керівника, телефон

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

5.           П.І.Б. головного бухгалтера, телефон

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

6.           Фінансові реквізити

- Код ЄДРПОУ______________________________________________________

- МФО_____________________________________________________________

- р/рахунок_________________________________________________________

 

 

Керівник навчального закладу                  (підпис)                                              ПІБ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

                                                                                           

Розподіл годин за тематичними курсами

для включення до навчальних планів при організації

професійного навчання безробітних

 

 

                                                                                         Кількість годин з урахуванням

                                                                                         терміну навчання

 

 

Назва тематичного курсу

1 міс.

2 міс.

3 міс.

4 міс.

5 міс.

6міс. і більше

  1.

Охорона праці (для підготовки за робітничими професіями)

20

20

20

28

30

30

  2.

Основи законодавства

2

4

4

8

8

8

  3.

Основи ринкової економіки та правового регулювання підприємництва

2

6

6

10

10

10

  4.

Основи знань щодо здорового способу життя

4

4

4

4

4

4

  5.

Основи соціального захисту (для профнавчання безробітних за робітничими професіями)

2

2

4

4

6

6

  6.

Основи малого підприємництва (для профнавчання за професіями, за якими можливе відкриття власної справи)

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

36

т.ч. лекції- 20 год., практич. 16 год

  7.

Техніка пошуку роботи:

-                     за робітничими професіями

-                     для фахівців

 

 

4

6

 

 

4

24

 

 

6

24

 

 

6

24

 

 

8

24

 

 

8

24

 

 

 


  Додаток  5

 

 

Зразки оформлення навчальних планів та кошторисів витрат    

на професійне навчання осіб за робітничими професіями для державних та комунальних навчальних закладів

 

 

                                                                                                                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор_____________________

            (назва навчального закладу)

 ______________________________

                                                                                                                                                                                                                                                                                (підпис, П.І.Б.)

 

                                                                                                  Робочий навчальний план

з професійно – технічного навчання за професією «Продавець продовольчих товарів»

 

кваліфікація – 3 розряд

код 5220

термін навчання – 5,2 міс. (22 тижні)

загальний фонд навчального часу – 844 години

 

№ п/п

Назва предметів

Всього годин

У тому числі

Тижні

Всього

Теорія

Практ.

1-4

5-8

9

10-11

12

13-15

16

17-21

22

Кількість годин та тижнів

1

Загально – професійна підготовка

67

55

12

8

8

3

 

 

 

 

 

 

67

1.1

Інформаційні технології

17

9

8

2

2

1

 

 

 

 

 

 

17

1.2

Основи правових знань

17

15

2

2

2

1

 

 

 

 

 

 

17

1.3

Основи галузевої економіки, підприємництва

17

15

2

2

2

1

 

 

 

 

 

 

17

1.4

Правила дорожнього руху

8

8

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

8

1.5

Техніка пошуку роботи

8

8

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

8

2

Професійно – теоретична підготовка

272

192

80

28

21

26

25

 

 

 

 

 

272

2.1

Товарознавство продовольчих товарів

112

90

22

10

10

12

10

 

 

 

 

 

112

2.2

Основи бухгалтерського обліку

22

16

6

 

3

 

5

 

 

 

 

 

22

2.3

Організація та технологія торговельних процесів

46

32

14

6

2

6

4

 

 

 

 

 

46

2.4

Техніка і механізація торговельних розрахунків

60

26

34

8

3

4

6

 

 

 

 

 

60

2.5

Психологія і етика ділових відносин

22

20

2

3

2

2

 

 

 

 

 

 

22

2.6

Охорона праці

10

8

2

1

1

2

 

 

 

 

 

 

10

3

Професійно – практична підготовка

485

 

 

 

7

7

11

40

40

40

40

28

485

3.1

Навчання в майстернях

60

 

 

 

7

7

11

3

 

 

 

 

60

3.2

Навчання на виробництві

180

 

 

 

 

 

 

37

40

23

 

 

180

3.3

Виробнича практика

245

 

 

 

 

 

 

 

 

17

40

28

245

4

Консультація

20

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

5

Державна кваліфікаційна атестація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кваліфікаційний іспит (0,33 год на 1 слухача)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальний обсяг годин (без п.4)

824

267

92

36

36

36

36

40

40

40

40

28

824

 

Навчальний план для профнавчання незайнятого населення за професією «Продавець продовольчих товарів» розроблено на основі типового навчального плану стандарту затвердженого в Міністерстві освіти і науки України. Київ 2006 р.

 

 

 

Розрахунок кількості навчальних днів (67 год + 272 год + 60год) : 7,2 год = 56 дн

                                                                  (180 год + 245 год) : 8 год = 53 дн

                                                                                                                            Всього: 110 дн

 

 

                                          Кваліфікаційний іспит

 

Розрахунок терміну навчання           (67 год + 272 год + 60 год) : 150,6 = 2,65 м-ця

                                                               425 год : 166,75 = 2,55 м-ця

                                                                                                                              Всього: 5,2 м-ця

 

 

Заступник директора з НВР                                                                            (підпис)                                                                ПІБ


                                       Додаток 5

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:                                      

Директор_______________________

(назва навчального закладу)

                                                                                                                                                                 ______________________________

                                                                                                              (підпис, П.І.Б.)

 

 

 

 

КОШТОРИС

            Витрат з професійно – технічного навчання за професією «Продавець продовольчих товарів»

 

Кількість слухачів (чол.) -    7

Термін навчання (міс.) -        5,2

Кількість навчальних днів -  110

 

 

№ п/п

Статті витрат

Сума (грн..)

1

Витрати на оплату праці працівників

15677,55

2

Нарахування на оплату праці згідно з законодавством

5690,95

3

Безпосередні витрати та оплата послуг інших організацій в т.ч.

6883,92

3.1

Комунальні послуги та енергоносії

1693,53

3.2

Матеріальні витрати

та послуги сторонніх організацій

942,61

3.3

Навчальні витрати

4247,78

4

Капітальні витрати

3336,04

 

Всього

31588,46

 

Вартість навчання одного слухача на місяць

867,81

 

Вартість навчання одного слухача на весь період навчання

4512,64

 

 

 

Гол. бухгалтер                                          (підпис)                                                            ПІБ


 

 

 

 

                                                                                                                                         Додаток 6

  

                                                                                                ЗАТВЕРДЖУЮ:

 Директор______________________

                                                                                                             (назва навчального закладу)

                                                                                                                                                      ______________________________                                                                                  (підпис, П.І.Б.)

Кошторис витрат

на професійне навчання (підготовка, перепідготовка) безробітних

                  

Вихідні дані:                                                                                            Код професії – 7111

                                                                                                                   Термін навчання – 4,5 міс

Назва професії – Гірник на геологічних роботах

Кількість слухачів – 7 чол.

Кількість годин т/н – 260 год.

Кількість годин в/н – 270 год., в т.р.

- виробниче навчання – 132 год.

- виробнича практика – 138 год.

Кількість годин на консультацію – 9 год.

Кількість годин на іспит

7,5 год. х 3 чол. х 3 ісп. = 67,5 год.

 

 

№ п/п

Показники

Сума (грн.)

 

1.

Заробітна платня  (додаток № 1)

11549,6

 

2.

Нарахування на заробітну платню 36,78 %

4247,94

3.

Разом (1+2)

15797,54

 

4.

Господарські витрати (додаток № 2)

1331,19

 

5.

Канцелярські витрати (додаток № 3)

24,70

 

6.

Навчальні витрати (додаток № 4)

68,76

7.

Вартість навчання (3+4+5+6)

172222,19

 

8.

Планові накопичення  (15%)

2583,33

 

9.

Вартість навчання слухачів

 

19805,52

 

10.

Вартість навчання одного слухача

 

660,18

11.

Вартість навчання одного слухача за місяць

165,05

 

 

 

Гол. бухгалтер                                          (підпис)                                                            ПІБ


  

Додаток  6

 

 

Зразки оформлення навчальних планів та кошторисів витрат    

на професійне навчання осіб за робітничими професіями для навчальних закладів з іншою формою власності

 

                                                                                                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ:

                                                                                                                                                                                                         Директор_______________________

                                                                                                                                                                                                               (назва навчального закладу)

                                                                                                                                                                                                          ___________________________ П.І.Б.

                                                                                                                                                                                                                               (підпис, П.І.Б.)                                                                                                                                                                    

                                                                                                          РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

 

Розглянуто на засіданні навчально-методичної                                                                                                              для професійного навчання безробітних

комісії НЗ                                                                за професією «Гірник на геологічних роботах»

Протокол №___ від ______________

                                                       Кваліфікація 1-2 розряд                                                             код професії 7111                                                                                                                                     Термін навчання 4,5 місяців

 

 

 

п/п

 

 

Розділ, дисципліна, курс

 

   Всього

годин

тижні

Всього 1 розряд

тижні

Всього 2 розряд

1

2

 3

4

5

6

7

8

9

10-11

12

13

14

15

16

17

18

1.

Загально-професійна підготовка

56

10

 

14

22

10

 

 

 

 

 

 

56

 

 

 

 

 

 

 

1.1

Інформаційні технології

14

 

 

4

8

2

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

1.2

Основи галузевої економіки і підприємства

14

2

 

4

4

4

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

1.3

Основи правових знань

14

8

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

1.4

Основи соціального захисту

4

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

1.5

Техніка пошуку роботи

6

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

1.6

Основи знань щодо здорового способу життя

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

2.

Професійно-теоретична підготовка

168

26

36

22

14

2

 

 

 

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

68

2.1

Спец технологія

66

4

20

12

6

 

 

 

 

 

 

 

42

12

12

 

 

 

 

24

2.2

Матеріалознавство

15

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

8

 

 

 

 

 

8

2.3

Читання креслень

15

6

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

8

 

 

 

 

8

2.4

Основи гірничої справи

26

8

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

12

 

 

 

 

 

12

2.5

Охорона праці

46

8

2

10

8

2

 

 

 

 

 

 

30

4

12

 

 

 

 

16

3

Вступний інструктаж**

35

 

 

 

 

 

 

 

3

32

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

4

Правила безпеки на пластах, схильних до ГДЯ

36

 

 

 

 

 

 

12

24

 

 

 

36

 

 

 

 

 

 

 

 

Іспит  «Правила безпеки на пластах, схильних до ГДЯ»

7,5

 

 

 

 

 

 

 

7,5

 

 

 

7,5

 

 

 

 

 

 

 

5

Професійно-практична підготовка

270

 

 

 

 

24

36

24

 

6

30

18

168

 

6

30

30

30

6

102

5.1

Виробниче навчання

132

 

 

 

 

24

36

24

 

 

 

 

84

 

6

30

12

 

 

48

5.1.1

- в майстерні

84

 

 

 

 

24

36

24

 

 

 

 

84

 

 

 

 

 

 

 

5.1.2

- на підприємстві

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

30

12

 

 

48

5.2

Виробнича практика

138

 

 

 

 

 

 

 

 

6

30

18

84

 

 

 

18

30

6

54

6

Консультація

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

5

 

 

 

 

 

4

4

7

Кваліфікаційний іспит*

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7,5

7,5

 

 

 

 

 

7,5

7,5

 

Разом:

596,5

36

36

36

36

36

36

36

34,5

38

30

30,5

415

36

38

30

30

30

17,5

181,5

 

*     час  розраховується на 7 слухачів (на конкурс)

**   проводиться перед початком виробничої практики в навчальному закладі або в УП підприємства

Робочий навчальний план розроблено згідно ДСПТО 7111,2 СА 10.10-2009

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                                            (підпис)