19 серпня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Професійні соціальні робітники готові приступити до роботи
 
11.08.2017  |  Відділ організації профнавчання версія для друку
Професійні соціальні робітники готові приступити до роботи

11 серпня в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», вперше за час існування навчального закладу, закінчила навчання група «Соціальний робітник». Професійне навчання тривало майже 9 місяців.

Соціальний робітник - професіонал, який виконує комплекс робіт щодо догляду за пенсіонерами, інвалідами та самотніми непрацездатними громадянами похилого віку. Соціальний робітник забезпечує ведення домашнього господарства, організацію надання комунальних послуг. Знає основи дієтології і приготування став та основи надання долікарської допомоги, санітарії, гігієни, правила етики, правила охорони праці та безпечного ведення робіт у домашньому господарстві.

Слухачі вдало пройшли Державну кваліфікаційну атестацію, після якої отримали свідоцтва з присвоєнням кваліфікації та грамоти про успішне закінчення навчання. На Державній кваліфікаційній атестації були присутні представники відділу організації профнавчання Донецького обласного центру зайнятості, Територіального центру соціального обслуговування населення м. Краматорськ, Краматорської міської організації Товариства Червоного Хреста України, які запропонували слухачам працевлаштування після закінчення атестації.