16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!

Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України
 
21.12.2017  |  Мангушський районний центр зайнятості версія для друку
Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

Протягом 2017 року Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом проведено 6 спільних семінарів з орієнтації на службу в Збройних силах України, в яких взяли участь 186 осіб. В результаті проведення заходів – 6 безробітних були мобілізовані на службу в Збройних силах України.

20 грудня 2017 року в Мангушському районному Будинку культури був проведений черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом. В цей день учасниками заходу стали 25 безробітних осіб. До участі в заході було запрошено військового комісара Андрія Склярова.

В ході семінару військовий комісар представив інформацію про перспективи контрактної служби в рядах захисників Батьківщини, як альтернативи звичайному працевлаштуванню, про обов’язковість проходження попереднього навчання в учбовому центрі, грошове забезпечення військовослужбовців, вакансії, за якими можна влаштуватись на військову службу за контрактом.

Надалі взяв заступник командира батальону по роботі з особовим складом Маріупольського батальону Морської піхоти Військово-Морськиї сил ЗСУ Олександр Шкут розповів про вакансії військової частини, переваги служби саме у військово-морських силах ЗСУ.

Були розглянуті, навіть, такі питання, як можливість переїзду родини військовослужбовця за місцем проходження його служби, можливості отримання житла від держави, відпустки військовослужбовців, та інше. Присутні, які зацікавились умовами проходження військової служби за контрактом, були запрошені до районного військового комісаріату для обговорення питань, які їх цікавили, укладання відповідних документів. Інші – отримали брошури з відповідною інформацією, контактні дані для зв’язку з військовим комісаріатом.