16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Ретельна підготовка до співбесіди - запорука успіху
 
12.01.2018  |  Маріупольський міський центр зайнятості версія для друку
Ретельна підготовка до співбесіди - запорука успіху

Для орієнтації шукачів роботи на ринку праці фахівцями Маріупольського міського центру зайнятості систематично проводяться семінари з техніки пошуку роботи, адже пошук роботи з подальшим працевлаштуванням – це основна мета і працівників служби, і громадян, які звернулися за допомогою. Такі семінари активізують зусилля безробітних щодо їх самостійних дій з приводу працевлаштування. Серія семінарів будується за тематикою, яка поетапно підштовхує кожного слухача до застосування дієвих кроків на шляху професійної реалізації.

Співбесіда є основним методом оцінки кандидатів при прийомі на роботу. 10 січня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем», де вчили шукачів роботи загальноприйнятим правилам ділового спілкування, надавали поради, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди, формували конкретні навички щодо правильної поведінки під час комунікації з роботодавцем. Також від фахівців центру зайнятості шукачі роботи дізналися і про зручність та механізм проведення Skype-співбесіди з роботодавцем.

Кожен з учасників семінару в найкоротші терміни оволодів ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи.