1 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Реєструвати безробітних переселенців стало простіше

8 липня постановою Кабінету Міністрів України спрощено порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Постанова затверджує перелік документів для реєстрації в центрах зайнятості переселенців, які звільнилися з роботи, за відсутності документів, що підтверджують факт такого звільнення »

Активні заходи сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб
До уваги внутрішньо переміщених осіб

З 13 січня 2016 року (включно) є дійсними та діють безстроково, незважаючи на відсутність відповідної відмітки ДМС, крім довідок, дію яких було скасовано з підстав передбачених статтею 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", а також довідок, в яких »

Об'єднуємося для вирішення соціальних проблем
22.03.2017

22 березня 2017 року в Олександрівському районному центрі зайнятості відбувся щотижневий інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом", завдяки якому громадяни соціально вразливої категорії, внутрішньо переміщені особи та усі бажаючі могли отримати відповіді на хвилюючі питання »

Переселенці працевлаштовані до Волноваського РЦЗ
04.11.2016

Донеччанин Ілля Пилипченко на період проведення АТО був вимушений покинути свій дім і переїхати до м. Волноваха. Закінчивши Донецький національний технічний університет за спеціальністю "кольорова металургія", дуже сподівався отримати роботу за своїм напрямом та спеціальністю, але успіх в пошуку роботи зводився до нульового результату »

Переселенця працевлаштовано до Збагачувальної фабрики "Торецька"
24.10.2016

Через велику кількість проблем, специфічних саме для переселенців, вони часто є менш конкурентоспроможними на ринку праці, але й чимало з них самі знаходять роботу. А ось Олексій Новиков - один з тих, хто потребував допомоги від держави та звернувся за сприянням у працевлаштуванні до Торецького міського центру зайнятості »

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб в Добропіллі
12.09.2016

З початку року в Добропільському міському центрі зайнятості на обліку як безробітні перебували 132 особи з числа внутрішньо переміщених осіб. За сприянням служби зайнятості знайшли роботу 35 осіб, в тому числі одна особа за рахунок виплати компенсації єдиного внеску. Пройшли професійне навчання 20 громадян, 16 з них працевлаштовані. 11 внутрішньо переміщених осіб взяли участь у громадських та тимчасових роботах »

Працевлаштування Вікторії Головіної, переселенки з Луганської області
26.05.2016

Вікторія Головіна проживала у Луганській області, два роки працювала бухгалтером. Після вимушеного переїзду до Дружківки вирішила розширити свої можливості та продовжила навчання за спеціальністю "Облік та аудит". Вже під час декретної відпустки почала активний пошук роботи у соцмережах. На сторінці Макіївського міського центру зайнятості у Facebook зацікавилася онлайн-заявкою, представленою у новаторському перспективному проекті Next Generation, розрахованому на дистанційне надання консультацій щодо послуг з працевлаштування, профнавчання та самозайнятості »

Про захист прав внутрішньо переміщених осіб - за "круглим столом"
02.10.2015

1 жовтня в ПК "Молодіжний" м. Маріуполя, за участю представників громадськості, органів державної влади, місцевого самоврядування, соціальних структур відбулось засідання круглого столу на тему "Захист прав внутрішньо переміщених осіб та мирного населення, порушених внаслідок збройного конфлікту на Донбасі: правові проблеми та шляхи їх подолання". У розгляді питань круглого столу взяла участь представник Маріупольського міського центру зайнятості »

ІНІЦІАТИВНІСТЬ - ЗАПОРУКА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
02.10.2015

З метою покращення ситуації на ринку праці міста, вирішення кадрових проблем роботодавця, 1 жовтня Новогродівським міським центром зайнятості була проведена презентація роботодавця КЛПУ Новогродівська центральна міська лікарня. В заході взяли участь представники роботодавця та шукачі роботи м. Новогродівка, в тому числі внутрішньо переміщені особи »

Комплекс соціальних послуг "Під одним дахом" Донецької обласної служби зайнятості
02.10.2015

30 вересня одночасно в центрах зайнятості кожного міста та району Донецької області представники соціальних структур, що опікуються соціальними проблемами населення, громадських організацій та волонтери в єдиному інформаційному просторі під егідою місцевої влади надавали весь комплекс соціальних послуг для окремих категорій громадян, передусім соціально вразливих (внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО, молодь, люди з інвалідністю тощо). Цього дня соціальні послуги та консультації отримали 8,2 тис. осіб »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »