19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Що сприяє успіху у співбесіді?
 
12.01.2018  |  Коломийська міськрайонна філія версія для друку
Що сприяє успіху у співбесіді?

11 січня 2018 року в Коломийській міськрайонній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». Тема заходу – ознайомлення безробітних з правилами підготовки до співбесіди та основними питаннями, що обговорюються з роботодавцем. Під час семінару учасники мали можливість підвищити свою самооцінку, вказавши на свої позитивні професійні якості, оволодіти прийомами самопрезентації та налаштуватися на власний успіх.

Безробітним розповіли, що існують такі види співбесід, як індивідуальна, групова, проективна, стресова та ознайомили з їх структурою. Профконсультант Ірина Іванців акцентувала увагу учасників на тому, що перед співбесідою потрібно зібрати інформацію про роботодавця, підготувати необхідні документи, привести зовнішній вигляд у відповідність тощо. В результаті обговорення безробітні склали список найрозповсюдженіших питань, які можуть почути від роботодавця, та заповнили тест «Мій потенціал як працівника». Провідний фахівець з профорієнтації ознайомила з головними помилками, які допускають шукачі роботи.

Учасники заходу засвоїли складові успіху. Адже успіх – це віра в себе, професіоналізм, а також і  ефективні навички спілкування з роботодавцем.