15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Професію "підприємця" обирають ділові, ініціативні й енергійні люди
 
17.08.2017  |  Рогатинський районний центр зайнятості версія для друку
Професію "підприємця" обирають ділові, ініціативні й енергійні люди

Одним із основних принципів роботи служби зайнятості зі сприяння у працевлаштуванні шукачів роботи є активізація зусиль клієнтів на забезпечення власної зайнятості та влаштування свого життя. В рамках цього принципу служба зайнятості розвиває форми активної підтримки безробітного населення, однією із таких форм є залучення до підприємницької діяльності безробітних, які не можуть бути працевлаштовані через відсутність для них на ринку праці підходящої роботи. Важливу роль в успішності підприємницької діяльності відіграють психологічні особливості особистості, яка здійснює підприємницьку діяльність, як природні, так і набуті в процесі життя, в т. ч. професійний досвід.

Так, 17 серпня 2017 року в Рогатинському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для осіб, які бажають започаткувати власну справу, метою якого є підвищення рівня поінформованості учасників заходу про діяльність служби зайнятості з організації підприємницької діяльності. У процесі спілкування з відвідувачами заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ярослава Музика ознайомила учасників із законодавством, що регулює відкриття та провадження підприємницької діяльності, перспективами розвитку приватного бізнесу  в районі. Детально роз’яснила присутнім технологію сприяння служби зайнятості в організації безробітними власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю та проходження навчання на курсах «Основи малого підприємництва».

Під час заходу учасники за допомогою спеціалістів центру зайнятості спробували чесно оцінити свої бажання й можливості при виборі майбутньої роботи чи виду підприємницької діяльності, адже в наш час професію «підприємця» обирають ділові, ініціативні й енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу.

Учасники заходу отримали індивідуальні консультації з питань започаткування й ведення бізнесу в заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тетяни Захар, яка є секретарем комісії районного центру зайнятості з надання консультацій з питань ведення підприємницької діяльності.

В заході взяли участь 10 незайнятих та безробітних громадян.