22 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ!!!!
 
01.09.2017 Обласний центр зайнятості версія для друку
ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ!!!!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВУДПАК» (с.Нова Романівка, Новоград-Волинський район, Житомирська обл., код за ЄДРПОУ 31711882), яке працює в галузі деревообробки і у зв’язку з розширенням виробництва та відкриттям нового цеху потребує додаткових працівників на наступні вакансії:  

-   водій автотранспортних засобів (наявність прав водія категорії Е, автомобілі марки КРАЗ, МАЗ, УРАЛ);

-   слюсар з ремонту автомобілів;

-   водій навантажувача;

-   укладальник  пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини;

-   верстатник деревообробних верстатів;

-   сортувальників матеріалів та виробів з деревини.

Робота можлива вахтовим методом: тиждень через тиждень, 2 тижні через 2 тижні.

На території підприємства є власний гуртожиток, що забезпечує можливість проживання іногороднім в гуртожитку товариства. Також організована щоденна безкоштовна доставка працівників з м.НовоградВолинський, с.Слобода Романівська, с.Ужачин, с.Федорівка, с.Романівка.

На базі власних потужностей, які оснащені італійським обладнанням «Storti» та «Delta», виготовляються дерев’яні піддони, дошка палетна, брус, дрова колоті та дрова для розпалювання листових і хвойних порід. Також підприємств о реалізує технологічну тріску і тирсу як похідну продукцію від основного виробництва. Процес виробництва  проходить із дотриманням високих стандартів якості на кожному етапі та охоплює повний цикл, починаючи із заготівлі лісоматеріалів.          

За додатковою інформацією звертатись до відділу кадрів ТзОВ «ВУДПАК»  за телефоном (067) 412 50 30 Інжиєвська Тетяна Богданівна,  (096) 980 87 00 Лашта Олексій Федорович.