20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Поліпшення становища жінок і підвищення їх ролі у суспільстві
 
06.09.2017  |  Надвірнянський районний центр зайнятості версія для друку
Поліпшення становища жінок і підвищення їх ролі у суспільстві

З метою ознайомлення безробітних жінок з особливостями сучасного працевлаштування 5 вересня Надвірнянським районним центром зайнятості проведено профконсультаційний семінар на тему: «Жінка на ринку праці».

DSC00379Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк акцентувала увагу присутніх на формуванні впевненості у собі, розвитку вмінь до самостійного пошуку роботи.

Одне з важливих питань, яке було розглянуте на заході, - працевлаштування жінок. Безробітні визначали причини, які заважають їм влаштуватися на роботу, всі мали змогу поділитися досвідом у пошуку роботи, зокрема у роботі з особистими контактами.

Гендерні заходи, які проводяться районним центром зайнятості, допомагають формувати у безробітних жінок адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, а також мотивують до організації приватного підприємництва.

Служба зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку. Все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли швидше знайти собі роботу. Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення, про що й відрекомендувались учасниці заняття.