15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Свідомий вибір майбутнього
 
08.09.2017  |  Коломийський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Свідомий вибір майбутнього

Обрати правильно професію для молодої людини – складний і відповідальний крок у її житті. А підготувати майбутніх випускників до усвідомленого вибору професійної  та трудової діяльності завдання не тільки батьків та вчителів, а й спеціалістів служби зайнятості, відповідальних за профорієнтаційну роботу.

Так, 6 вересня 2017 року, з початком навчального року, для учнів 7-8 класів Коломийської ЗОШ № 2 фахівець з профорієнтації І категорії Коломийського міськрайонного центру зайнятості Л.Візнюк провела профорієнтаційний урок з елементами тренінгу на тему: «Свідомий вибір майбутнього». Під час тренінгу школярі вчилися диференціювати професії за типами, визначати вимоги до них, а також підкреслювати потребу в конкретній професії на основі Барометра професій.

Інтерактивні вправи допомогли виявити, які, на думку учнів, особистісні якості необхідні для успішного оволодіння професією. На завершення тренінгу діти побачили, які риси вони найбільше цінують в конкретній професії й оцінили допомогу служби зайнятості  в формуванні професійних планів на майбутнє. Адже від соціально-психологічної адаптованості підлітка залежить, яким дорослим він стане у майбутньому - творчим, успішним працівником чи безробітним…