21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Допомагаємо зорієнтуватися у виборі професії
 
22.12.2017  |  Галицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості версія для друку
Допомагаємо зорієнтуватися у виборі професії

21 грудня  2017 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено групову профконсультацію із застосуванням психодіагностичного тестування  для учнів 10-тих класів Галицької гімназії з метою професійного самовизначення щодо професійного майбутнього.

На даному заході фахівець з профорієнтації поінформував учнів про те, що обираючи фах, слід пам′ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров′я, особистих  інтересів. А можливість дізнатись про свої професійні здібності та нахили учням допомогли тести, які дали можливість розкрити власний потенціал.

Учні пройшли такі методики, як «Опитувальник професійної спрямованості Е.Клімова», «Тестування професійної спрямованості особистості за методикою Д.Голланда», «Опитувальник професійної кар’єри».

В кінці заходу відбулась дискусія на тему: «Важливість та попит майбутніх професій», де кожен з учнів розповів про те, ким хоче стати та чи співпадають отримані результати пройденого тестування з намірами та бажаннями.