21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Перспективи розвитку агропромислового комплексу Рогатинського району
 
12.01.2018  |  Рогатинська районна філія версія для друку
Перспективи розвитку агропромислового комплексу Рогатинського району

11 січня 2018 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру DSC_0876зайнятості в приміщенні Рогатинської школи естетичного виховання учнів проведено семінар на тему: «Основні питання по забезпеченню сталого розвитку агропромислового комплексу району». Захід DSC_0892відбувся за участю голови райдержадміністрації, голови районної ради, голови та членів постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, директора Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств району, фермерів, дистриб’юторів з продажу насіння, засобів захисту рослин, добрив, техніки, представників банківських установ, безробітних та роботодавців району.

Метою семінару є посилення можливостей сільгоспвиробників, малих та середніх фермерів, виробників плодоовочевої продукції та інших зацікавлених учасників, підвищення рівня ведення сільського господарства, рівня стабільності та конкурентоспроможності.

Про ефективність заходу свідчить те, що запрошені були активними учасниками семінару. Обговорювали свій особистий досвід ведення сільськогосподарської діяльності та розглядали нові перспективні напрямки та проекти. Тема заходу була корисною і цікавою для усіх запрошених.