24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибір професії
 
16.03.2017  |  Надвірнянський районний центр зайнятості версія для друку
Вибір професії

Задля того, щоб сформувати в учнів реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх інтересів, здібностей та потреб на ринку праці фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості 14 березня 2017 року провела в Надвірнянській ЗОШ № 3 з учнями 9-го класу профорієнтаційний урок на тему: «Вибір професії є досить складним і важливим кроком у їхнє майбутнє».

Під час профорієнтаційного уроку наочно презентовано широкий вибір професій та спеціальностей, які є на даний час актуальними, а також перспективними в недалекому майбутньому.

Фахівець районного центру зайнятості Іванна Зінченко головну увагу зосередила на формулі вибору професії «Хочу - можу — треба» та відзначила, що: «Хочу» – означає бажання, цікавість, прагнення, «Можу» – здібності, таланти та стан здоров'я, а «Треба» – стан ринку праці, перспективи та соціально-економічний розвиток регіону. Тому потрібно вже сьогодні успішно навчатися та всебічно розвиватися, щоб вже завтра працювати за обраною спеціальністю із задоволенням».

У жвавій бесіді учнів з фахівцем центру зайнятості було детально проаналізовано важливість правильного вибору та наголошено на основних помилках, яких потрібно уникати при виборі майбутнього фаху.

Наприкінці заходу всі бажаючі пройшли профдіагностичне тестування, щоб дізнатися про свою схильність до певного виду діяльності.