24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Ярмарок вакансій на Долинщині
 
17.03.2017  |  Долинський районний центр зайнятості версія для друку
Ярмарок вакансій на Долинщині

IMG_20170314_100851З метою працевлаштування шукачів роботи та безробітних на заявлені роботодавцями вакансії 14 березня 2017 року Долинський районний центр зайнятості організував та провів ярмарок вакансій за участю 8 роботодавців, які презентували 10 вакансій.

Відкрив ярмарок вакансій директор районного центру зайнятості Володимир Бабій, який надав інформацію про ринок праці району, про роботу центру зайнятості, яка IMG_20170314_100836спрямована на підтримку професійної самореалізації безробітних в економічних умовах за рахунок формування навичок активного пошуку роботи та стратегії будування майбутньої кар’єри. Роботодавці розповіли учасникам ярмарку про умови праці, розмір заробітної плати, режим роботи, вимоги до кандидатів. Відповіли на запитання безробітних та ознайомилися з майбутніми претендентами на вакантні посади. В результаті проведеного заходу шукачі роботи мали можливість особисто поспілкуватися з керівниками та приватними підприємцями, з’ясували особливості та специфіку праці на вільне робоче місце. Адже, ярмарок вакансій - це діючий механізм, за допомогою якого спеціалісти служби зайнятості, спільно з роботодавцями вирішують актуальні проблеми, а саме – укомплектування вільних робочих місць та створення нових робочих місць.

 В результаті проведеного заходу до ФОП Мицан Е.Д було працевлаштовано троє безробітніх на посади кухаря, пекаря, кухонного робітника, на ТзОВ»Авторемпостач», до ФОП Максименко Г.Б; Матішак В.С; Криницький О.П; Йосипенко І.В підібрано 5 осіб на професійне навчання шляхом стажування.