24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Прикордонна служба потребує підкріплення
 
17.03.2017  |  Рогатинський центр зайнятості версія для друку
Прикордонна служба потребує підкріплення

З метою підбору претендентів для військової служби за контрактом 17 березня фахівці Рогатинського районного центру зайнятості провели презентацію Окремого регіонального центру комплектування Держприкордонслужби. В заході «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» взяли участь 21 особи віком від 18 до 40 років.

IMGP3207 Відкрила захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Музика Я.В., яка розповіла про стан ринку праці в місті та районі та ознайомила присутніх з комплексом послуг, що надає служба зайнятості.

Начальник групи з добору Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ в Івано-Франківській області полковник Лущик Андрій Григорович проінформував про загальні тенденції формування української контрактної армії. Виступаючи перед шукачами роботи, він ознайомив їх з умовами проходження військової служби за контрактом, роз’яснив конкретні умови контракту, повідомив про можливі місця проходження служби.

Присутні мали змогу ознайомитися з порядком відбору кандидатів на військову службу за контрактом, строком служби, грошовим та матеріальним забезпеченням військовослужбовців рядового та сержантського складу, пільгами та гарантіями для військовослужбовців, вакансіями, які існують у Збройних Силах України.