24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Ярмарок вакансій на Болехівщині
 
20.03.2017  |  Болехівський міський центр зайнятості версія для друку
Ярмарок вакансій на Болехівщині

 

Серед форм співробітництва, які використовує в роботі служба зайнятості, є організація та проведення ярмарок вакансій. Дані заходи є популярними серед громадян, які шукають роботу або бажають її змінити. Так, 14 березня 2017 року в Болехівському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, в якому взяли участь: заступник міського голови міста Болехова Тетяна Лугова та 7 роботодавців, а саме: ФОП Малендевич М.І., ФОП Галів М.М, ФОП Креховецький М.І., ТзОВ “Насвуд-Укр”; ПМП “Темп”, ТзОВ “Болехівське заводоуправління будівельних матеріалів”, Долинський об’єднаний міський військовий комісаріат.

До уваги шукачів роботи були представлені вакансії: продавця продовольчих товарів, офіціанта, верстатника деревообробних верстатів, укладальника пиломатеріалів та виробів з деревини, механіка, садчика цегли, укладальника виробів, оператора пульта керування, випалювача цегли, кранівника та посади рядового, сержантського і офіцерського складу.

Під час заходу роботодавці презентували виробництво та робочі місця. Перевага проведення таких заходів – це можливість, для безробітних, безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати усі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди. Саме цим і скористалися учасники заходу.

Заходом охоплено 75 шукачів роботи. За результатом його проведення 6 осіб отримали направлення на працевлаштування, 2 особи будуть проходити стажування безпосередньо на виробництві.