24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Жінка та її соціальні функції в суспільстві
 
20.03.2017  |  Городенківський районний центр зайнятості версія для друку
Жінка та її соціальні функції в суспільстві

Жінкам, які втратили роботу і заробітну плату та звернулись до служби зайнятості, надаються профінформаційні та профконсультаційні послуги з питань подальшого працевлаштування, вибору або зміни професії з урахуванням потреб ринку праці, а також консультації з актуальних питань працевлаштування. Під час проведення даних заходів у жінок формується впевненість в собі, розвивається вміння самостійного пошуку роботи й самореалізацій.

Для держави соціальні функції жінки – робота в суспільному виробництві і материнство – є важливими. Яку з цих функцій виконувати, має вирішувати сама жінка. Якщо жінка вирішила присвятити себе сім’ї, вихованню дітей, то це заняття повинно визнаватись суспільно корисним.

Саме тому, 13 березня 2017 року фахівцями Городенківського районного центру зайнятості спільно з спеціалістами Городенківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації проведено семінар для жінок на тему: «Що таке патронатна та прийомна сім’я?».

Начальник відділу із соціальної роботи Тамара Клим розповіла присутнім про сімейний патронат, хто такі патронатні вихователі, прийомні батьки та що потрібно, щоб створити такі сім’ї та пільги, які мають прийомні батьки і діти. Адже в даний час є багато дітей, які живуть у неблагополучних сім’ях і опинились у складних життєвих обставинах та потребують тимчасового догляду і захисту саме в сім’ї патронатного вихователя. Зараз держава бере на себе підтримку прийомної сім’ї та здійснює соціальне супроводження її. Приємним було те, що жінок зацікавила така тема і вони задавали багато питань на які отримали повну та змістовну відповідь.

На завершення заходу присутні згодились з висловлюванням: «Щаслива дитина тоді, коли є повноцінна родина».