24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Ярмарок професій - допомога в професійному виборі
 
20.03.2017  |  Надвірнянський районний центр зайнятості версія для друку
Ярмарок професій - допомога в професійному виборі

Можливо, найскладніше для молодої людини зробити крок, який багато в чому визначить її подальшу долю – правильний вибір професійного шляху. Недаремно кажуть, що людина народжується двічі – перший раз з’являється на світ як жива істота, а другий – як особистість, коли обирає справу свого життя, свою професію. Цей важливий крок повинен бути добре вирішеним, цілком усвідомленим, інакше чекає розчарування, даремно витрачені роки, випадковий вибір професії може бути вдалим тільки випадково.

Саме з метою допомогти учням у виборі майбутньої професійної діяльності 16 березня 2017 року Надвірнянський районний центр зайнятості провів ярмарок професій. Даний захід відбувався в Надвірнянській загальноосвітній школі №3, в якому взяли участь представники навчальних закладів нашої області, а саме: Надвірнянського коледжу НТУ, Івано-Франківського юридичного інституту та коледжу Національного університету Одеської юридичної академії, Прикарпатського військово-спортивного ліцею, Івано-Франківського Вищого художнього професійного училища №3, Івано-Франківського фінансово-комерційного коледжу ім.С.Граната, Коломийського коледжу інституту управління природними ресурсами, ВНЗ університету економіки та права «Крок», Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій

Розпочала захід фахівець центру зайнятості Іванна Зінченко, яка ознайомила присутніх з метою проведення та представила представників навчальних закладів. Всі запрошені змістовно, цікаво та захопливо з допомогою відеоматеріалів презентували навчальні заклади.

В ході другого етапу школярі та їх вчителі безпосередньо спілкувалися з представниками навчальних закладів, отримували необхідну інформацію, інформаційно-довідковий матеріал, бажаючі проходили профдіагностичне тестування з допомогою фахівців центру зайнятості.

Сподіваємося, що даний захід допоможе школярам у правильному виборі і серед них будуть майбутні учні представлених на ярмарку навчальних закладів, які в майбутньому стануть майстрами обраної справи. Адже висока майстерність та професійність були і залишаються в ціні.