15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Допомагаємо школярам обрати майбутню професію зі шкільної лави
 
19.12.2016  |  Тисменицький районний центр зайнятості версія для друку
Допомагаємо школярам обрати майбутню професію зі шкільної лави

Своє майбутнє учні визначають задовго до останнього шкільного дзвоника. Запитують поради в батьків, вчителів, знайомих, сперечаються з друзями. Співставляють свої можливості, здібності, інтереси, попит на ринку праці на певні професії та стан свого здоров’я.

На допомогу учням завжди приходять фахівці центру зайнятості, які вміють та знають, як допомогти школярам у виборі майбутньої професії.

14 грудня в Тисменицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено профорієнтаційний захід «Містечко професій», метою якого було дати можливість школярам спробувати себе в різних професіях.

Дуже приємно було постерігати, як запалювалися іскорки цікавості в дитячих очах, коли вони надавали першу медичну допомогу чи робили зачіски, заповнювали формуляр чи брали інтерв’ю, як справжні журналісти. Хлопці з надзвичайним задоволенням виконували роботу шевця та коваля ручного кування, перевтілювалися у військових чи поліцейських. В цілому на даному заході діти мали можливість спробувати себе в шістнадцятьох професіях, за що в «Путівнику професій» отримували бали. Після короткого майстер-класу кожен роботодавець відзначив кращого номінанта професії та вручив подарунок, а учні, які набрали найбільшу кількість балів та визнані переможцями - отримали медалі та цінні подарунки.

Даний захід був високо оцінений представниками районної та міської ради. Директор школи М.Люта подякувала центру зайнятості за тісну співпрацю та проведений цікавий, змістовний і дуже корисний захід.