23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

День відкритих дверей для студентів
 
27.12.2016  |  Коломийський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
День відкритих дверей для студентів

27 грудня у Коломийському міськрайонному центрі зайнятості зустрічали студентів-випускників Політехнічного коледжу. Для майбутніх менеджерів та організаторів з виробництва фахівці центру зайнятості провели День відкритих дверей та семінар з техніки пошуку роботи.

Гостей ознайомили з послугами служби зайнятості, особливостями працевлаштування молоді в сучасних умовах, а також вели мову про подолання перешкод, які виникають при працевлаштуванні.

Студенти, які задумуються над майбутнім працевлаштуванням, отримали поради щодо написання резюме, як вести себе під час співбесіди з роботодавцем, також розповіли про переваги використання відеорезюме для пошуку роботи.

Студентам наголошено, що для того, аби бути успішним на ринку праці, потрібно постійно навчатись. Використання нових інформаційних технологій може підвищити конкурентоспроможність на ринку праці та забезпечити успіх у професійній діяльності. Присутніх ознайомили з можливістю безкоштовного проходження онлайн-курсів на платформі «Prometheus», які допоможуть підвищити шанси на працевлаштування.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних І.Іванців розповіла про навчання за сприяння служби зайнятості, стажування у роботодавця, порядок реєстрації громадян, які шукають роботу.

Такі зустрічі з молоддю завжди проходять у приємній, доброзичливій атмосфері, студенти із цікавістю пізнають нове і вже задумуються над таким важливим завданням, як знайти свій шлях на ринку праці після закінчення навчання.