24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Містечко професій у Бурштині
 
28.12.2016  |  Галицький центр зайнятості версія для друку
Містечко професій у Бурштині

Кожна професія, якщо тільки підходити з любов’ю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості до творчості.

27 грудня 2016 року спеціалістами Галицького районного центру зайнятості разом із соціальними партнерами за підтримки роботодавців міста та району на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕІ проведено інтерактивний профінформаційний захід «Містечко професій». В заході взяли участь учні Бурштинських загальноосвітніх шкіл. Школярі мали можливість відчути себе дорослими та провести час з користю для свого майбутнього, спробувавши себе в таких професіях як: кондитер, офіціант, кухар, бармен, електромонтер з холодильного устаткування, спеціаліст з туризму, товарознавець, гончар, майстер з бісеру, майстер з соломоплетіння. Учні із задоволенням сервірували стіл, виготовляли квіти для оздоблення тортів, нарізали овочі, оформляли різні страви, запаковували подарунки, відгадували вікторини, спробували себе в туристичній галузі. Вироби з соломи та бісеру надзвичайно захоплювали своєю красою та неординарністю. Учні отримали детальні вказівки щодо їх виготовлення. Майстер з гончарства дав учням майстер клас з виготовлення глиняного глечика та тарілки.

 На завершення заходу до присутніх звернулись директор та заступник директора районного центру зайнятості, які подякували учасникам профорієнтаційного заходу та нагородили найактивніших учасників подарунками.

Діти були задоволені та отримали позитивні враження від побаченого і почутого.

У кожного в житті настає мить, коли лунає останній дзвінок у школі й відкриваються двері в доросле, самостійне життя. Постає питання: яку професію обрати, як визначитися зі свої майбутнім, як знайти себе в житті?

Знайдене рішення стане перепусткою до самостійного та дорослого життя, і якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю.

 

Фотоматеріали заходу