23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисна інформація про працевлаштування

Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем
 
05.01.2017  |  Коломийський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем

5 січня 2017 року в Коломийському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». Тема заходу – ознайомлення безробітних з правилами підготовки до співбесіди та основними питаннями, що обговорюються з роботодавцем.

Безробітним розповіли, що існують такі види співбесід, як індивідуальна, групова, проективна, стресова та ознайомили з їх структурою.

Профконсультант центру зайнятості Ірина Іванців акцентувала увагу учасників на тому, що перед співбесідою потрібно зібрати інформацію про роботодавця, підготувати необхідні документи, привести зовнішній вигляд у відповідність: врахувати стиль одягу, стриманість в косметиці та прикрасах.

В результаті обговорення безробітні склали список найрозповсюдженіших питань, які можуть почути від роботодавця та заповнили тест «Мій потенціал як працівника».

Провідний фахівець з профорієнтації перерахувала головні помилки, які допускають шукачі роботи: запізнення, незнання компанії-роботодавця, критика колишніх керівників, питання про зарплату та соцпакет занадто рано та ін.

Учасники заходу засвоїли складові успіху. Адже успіх – це віра в себе, професіоналізм, а також і  ефективні навички спілкування з роботодавцем.