23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Увага - зайнятості молоді
 
10.01.2017  |  Коломийський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Увага - зайнятості молоді

10 січня у Коломийському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід «Молодь на ринку праці».

Мета семінару: ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, з послугами служби зайнятості, з варіантами працевлаштування та шляхами реалізації професійної кар’єри; аналіз професій, що користуються попитом у регіоні та визначення вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади.

Проблема працевлаштування молоді є однією із головних. Адже майже кожен другий шукач роботи, який звернувся до центру зайнятості, – це молода людина, - зазначила провідний фахівець з профорієнтації Ірина Іванців. - Працевлаштування цієї категорії безробітних ускладнене тим, що, зазвичай, їхні уявлення про ринок праці не співпадає з реаліями. Слід також пам'ятати, що роботу сьогодні знаходять передусім фахівці з якісними знаннями і навичками.

На заході йшла мова і про переваги та недоліки молоді на ринку праці. Присутні мали можливість виявити причини та охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання.

Фахівець центру занятості зазначила, що суттєвою вадою багатьох шукачів роботи є невміння «продавати» себе та свої здібності роботодавцеві, вона й стає головною причиною їх невдач у працевлаштуванні.

На завершення заходу присутні мали можливість переглянути одну із серій розважально-освітнього мультсеріалу «Пошук роботи», який цікаво та доступно допомагає в пошуку роботи своєї мрії.