23 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
23 червня у м. Харкові працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації
22.06.2017
23 червня з 10.30 до 15.30 у м. Харкові за адресою: проспект Науки, 9-Б, (ст. м. "Наукова") працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації »
23 червня відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату
22.06.2017
23 червня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату »
23 червня відбудеться міні-ярмарок вакансій ФО-П Демченко О.М. та ТОВ "Магазин пива"
22.06.2017
23 червня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій ФО-П Демченко О.М. та ТОВ "Магазин пива" »
Новини
Служба зайнятості Харківщини співпрацюватиме з місцевими громадами
22.06.2017
Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та Мереф'янський міський голова Веніамін Сітов підписали угоду про співпрацю. Головним завданням домовленості є реалізація державної політики зайнятості, соціально-економічних програм та інфраструктурних проектів »
Можливості підготовки кваліфікованих робітників обговорили з роботодавцями
22.06.2017
На семінарі в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості роботодавців інформували про послуги служби зайнятості та особливості підготовки кваліфікованих працівників. Всього у заході взяло участь 12 представників підприємств »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія зварника на машинах контактного (пресового) зварювання
22.06.2017
Товариству з обмеженою відповідальністю "Літпол-Україна" потрібен зварник на машинах контактного (пресового) зварювання. Розмір заробітної плати: 10000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
Китай зацікавився працевлаштуванням харків'ян
14.06.2017
Делегація Тяньцзінської адміністративної академії ознайомилася з роботою Харківського міського центру зайнятості та центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Гості оглянули сектор самостійного пошуку роботи, куточок для осіб з інвалідністю, інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО, адміністративно-навчальний корпус і виробничо-навчальні майстерні »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який критерій у виборі роботи для Вас найважливіший?
Висока заробітна плата
Можливість професійного розвитку
Вільний графік роботи
Стабільний робочий режим
Дружній колектив
Демократичний начальник
Виконання різнопланових завдань
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати