25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
26 липня відбудеться міні-ярмарок вакансій Слобідського та Індустріального районних військових комісаріатів
25.07.2017
26 липня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій Слобідського та Індустріального районних військових комісаріатів »
26 липня працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації
25.07.2017
26 липня з 10.00 до 14.00 біля селищної ради, за адресою: Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Кочеток, вул. Жовтнева, 17, працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації »
26 липня у м. Харкові працюватиме Мобільний центр зайнятості
25.07.2017
26 липня з 10.30 до 15.30 у м. Харкові, біля торгівельного центру "Касимовський", за адресою: провулок Розторгуївський, 2, (ст. м. "Холодна гора") працюватиме Мобільний центр зайнятості »
Новини
Представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання
24.07.2017
Під час семінару у Харківському обласному центрі зайнятості представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання за підтримки служби зайнятості. Зокрема присутніх інформували про умови отримання ваучерів для перекваліфікації та перелік затребуваних професій »
Роботодавців інформували про можливості розвитку малого та середнього бізнесу
21.07.2017
Можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, які створює Європейський банк реконструкції та розвитку, презентували у Харківському міському центрі зайнятості. Інформацію отримали 20 представників роботодавців »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія оператора верстатів з програмним керуванням
24.07.2017
Товариству з обмеженою відповідальністю "Гідроапаратура" потрібен оператор верстатів з програмним керуванням. Розмір заробітної плати: 7000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
В Україні помітно зменшилося безробіття - Держстат
18.07.2017
Кількість зареєстрованих безробітних в Україні в червні склала 1,3% населення працездатного віку, тоді як у відповідному періоді минулого року показник був на рівні 1,5% »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який критерій у виборі роботи для Вас найважливіший?
Висока заробітна плата
Можливість професійного розвитку
Вільний графік роботи
Стабільний робочий режим
Дружній колектив
Демократичний начальник
Виконання різнопланових завдань
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати