25 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
25 квітня відбудеться міні-ярмарок вакансій Головного управління національної поліції в Харківській області
24.04.2017
25 квітня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій Головного управління національної поліції в Харківській області »
25 квітня відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Харківський вагонобудівний завод"
24.04.2017
25 квітня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Харківський вагонобудівний завод" »
25 квітня працюватиме Мобільний центр профорієнтації
24.04.2017
25 квітня з 10.00 до 14.00 біля сільської ради, за адресою: Харківська обл., Зміївський р-н, с. Борова, вул. Центральна, 124, працюватиме Мобільний центр профорієнтації »
Новини
Безробітним борівчанам пропонували роботу у "Юніверсал Фіш Компані"
21.04.2017
У Борівському районному центрі зайнятості для 27 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій "Юніверсал Фіш Компані" м. Куп'янськ. Присутні дізнались про можливості працевлаштування та умови праці в компанії »
Майбутні спеціалісти аграрної галузі обирали роботу на "Ярмарку вакансій"
20.04.2017
У Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Більше 25 компаній представили понад 300 актуальних вакансій, відвідали захід понад 250 шукачів роботи »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Корисні поради з працевлаштування: "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" (14 серія)
24.04.2017
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. У 14 серії "Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи" Степан Овальченко вирішив піти у Службу зайнятості де відвідав ряд тренінгів та семінарів для підвищення кваліфікації, особистісного та кар'єрного зростання, а також отримав дещо більше »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
У автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій
18.04.2017
19 квітня в Харківському національному автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій. У заході візьмуть участь представники державних і комерційних організацій, Харківський обласний центр зайнятості, рекрутингові компанії »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який фактор для Вас стане визначальним при виборі майбутньої професії?
Затребуваність на ринку праці
Престижність
Вплив батьків чи друзів
Особисті здібності
Розміщення навчального закладу
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати