25 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Графік роботи мобільних центрів зайнятості у м. Харкові та Харківській області на липень 2016 року
Протягом липня 2016 року у м. Харкові та Харківській області працюватимуть виїзні мобільні центри зайнятості, де громадянам презентуватимуться послуги з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та переваги військової служби за контрактом. Дату, час та місце роботи мобільних центрів зайнятості можна дізнатись тут »
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
З понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Кацарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
Щовівторка та щочетверга, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
26 липня відбудеться міні-ярмарок вакансій ПТ "ЕВ. РО. Ломбард "ЕВ. РО. Фінанси ЛТД і Компанія"
25.07.2016
26 липня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій ПТ "ЕВ. РО. Ломбард "ЕВ. РО. Фінанси ЛТД і Компанія" »
Новини
Бізнесменів-початківців навчили ефективній рекламі
25.07.2016
У Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який працює в міському центрі зайнятості, для підприємців-початківців пройшов тренінг відносно реклами. Тренер на конкретних прикладах продемонстрував, як пояснити клієнту наскільки гарний пропонований товар чи послуга »
Селян орієнтували на освоєння професій з металообробки
25.07.2016
Фахівці Золочівського районного центру зайнятості провели інформаційну зустріч з мешканцями с. Уди. Відвідувачів поінформували про послуги служби зайнятості, про можливість навчання та перенавчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ) »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Терміново потрібні швачки
25.07.2016
ФОП Лазоренко Олена Василівна терміново потрібні швачки, робота в цеху. Розмір заробітної плати від 8000 грн. Завдання та обов'язки: робота з різними виробами (спідниці, блузки, сукні) і тканинами. Робота на машинках марок "Sibura", "Juki" »
Вибір професії
Як молоді обрати не лише цікаву, а й затребувану на ринку праці професію
04.07.2016
На допомогу молодим, яким важко самостійно знайти перше робоче місце, ми реалізуємо проект "Твоя кар'єра". Допомагаємо спробувати себе учнівській та студентській молоді вже під час навчання. Маємо однойменний сайт в інтернеті, де торік розмістили близько 100 вакансій від кількох перевірених фірм-партнерів. За рік цей ресурс відвідали понад 5 тисяч хлопців і дівчат. Найбільші сплески завжди простежувалися перед початком канікул »
Огляд ЗМІ
З фельдшера в станочники: щорічно до 5 тис. безробітних харків'ян обирають профтехосвіту
20.07.2016
Щорічно до 5 тис. безробітних харків'ян обирають профтехосвіту, про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості без іспитів і незалежно від віку вчать за 26 професіями »
Конструктор резюме
Конструктор резюме
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Що впливає на Ваш вибір при працевлаштуванні?
Бажання працювати
Хороші умови праці
Висока заробітна плата
Можливість кар'єрного росту
Позитивна репутація роботодавця
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати