30 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
31 березня відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату
30.03.2017
31 березня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату »
31 березня відбудеться міні-ярмарок вакансій Харківського проектного інституту
30.03.2017
31 березня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Харківського проектного інституту »
30 березня відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Техноком"
29.03.2017
30 березня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Техноком" »
Новини
Безробітним харків'янам пропонували службу в Національній поліції
29.03.2017
У Харківському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій від Головного управління національної поліції в Харківській області. У заході взяли участь 24 безробітних, з них 5 - учасників АТО. Їм пропонувалась служба в рядах поліції. За результатом зустрічі - 9 осіб отримали направлення для проходження співбесіди - 7 на посади офіцерського складу, 2 на посади молодшого складу »
Школярі запаслись багажем щодо вибору майбутнього трудового шляху
29.03.2017
День відкритих дверей для старшокласників Нововодолазького району пройшов у районному центрі зайнятості. Школярі дізнались як визначити здібності та схильності до різних видів професійної діяльності. Переглянули відеофільми про роботу Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та пошук роботи »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія менеджера (управителя) із збуту
29.03.2017
ФОП Ярковська Олена Володимирівна потрібен менеджер (управитель) із збуту. Розмір заробітної плати: 3500 грн. + % від продажу »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
У минулому році було працевлаштовано 388 учасників АТО
24.03.2017
У 2016 р. за сприяння служби зайнятості у Харківській області працевлаштовані 388 учасників АТО, рівень їх працевлаштування складає 78%. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 109 осіб цієї категорії, професійне навчання пройшли 160, у тому числі 76 осіб пройшли навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 32 учасники АТО розпочали власну справу, 6 осіб працевлаштовані за рахунок виплати компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску »
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
Конструктор резюме
Конструктор резюме
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який фактор для Вас стане визначальним при виборі майбутньої професії?
Затребуваність на ринку праці
Престижність
Вплив батьків чи друзів
Особисті здібності
Розміщення навчального закладу
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати