24 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
27 березня відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ ВКК "АРІЯ"
24.03.2017
27 березня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ ВКК "АРІЯ" »
27 березня відбудеться міні-ярмарок вакансій Шевченківського районного військового комісаріату
24.03.2017
27 березня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Шевченківського районного військового комісаріату »
Увага! У суботу працюватиме телефонно-консультаційна лінія обласного центру зайнятості!
24.03.2017
Шановні відвідувачі! 25 березня з 10:00 до 16:00 за номером 714-96-34 у Харківському обласному центрі зайнятості працюватиме телефонно-консультаційна лінія з питань зайнятості населення та законодавства про працю. Будемо раді вам допомогти! »
Новини
Професіографічна екскурсія для школярів
23.03.2017
Фахівці Печенізького районного центру зайнятості для учнів Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. організували професіографічну екскурсію на ПрАТ "Фінпрофіль". У заході взяли участь 20 учнів »
Фахівці центру зайнятості та безробітні долучились до посадки лісу
22.03.2017
Фахівці Зміївського районного центру зайнятості та безробітні взяли участь в акції з посадки лісу. Захід проходив на території Державного підприємства "Зміївське лісове господарство" та був приурочений Міжнародному дню лісів. Підтримали акцію і демобілізовані учасники АТО та військовослужбовці »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Корисні поради з працевлаштування: "Критерії вибору роботодавця" (5 серія)
24.03.2017
За підтримки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) разом із соціальними партнерами започатковано 24-х серійний соціальний проект "Пошук роботи", який в доступній формі надає корисні поради з працевлаштування. В 5 серії "Критерії вибору роботодавця" Степан Овальченко ретельно відбирає для себе кандидатури роботодавців! »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
У Харківській області - найнижчий рівень безробіття серед населення
23.03.2017
За січень-лютий 2017 року у Харківській області за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 5,6 тис. безробітних, що на 7,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року »
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
Конструктор резюме
Конструктор резюме
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який фактор для Вас стане визначальним при виборі майбутньої професії?
Затребуваність на ринку праці
Престижність
Вплив батьків чи друзів
Особисті здібності
Розміщення навчального закладу
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати