26 серпня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
З понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Кацарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
Щовівторка та щочетверга, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
Увага! У суботу працюватиме телефонно-консультаційна лінія обласного центру зайнятості!
26.08.2016
Шановні відвідувачі! 27 серпня з 10:00 до 16:00 за номером 714-96-34 у Харківському обласному центрі зайнятості працюватиме телефонно-консультаційна лінія з питань зайнятості населення та законодавства про працю. Будемо раді вам допомогти! »
29 серпня відбудеться міні-ярмарок вакансій Дзержинського районного військового комісаріату
26.08.2016
29 серпня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Дзержинського районного військового комісаріату »
Новини
Міністр соцполітики ознайомився зі станом справ на харківському ринку праці
26.08.2016
Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до Харківської області ознайомився з роботою Харківського міського центру зайнятості. Урядовця цікавила ситуація на харківському ринку праці, рівень оплати праці, професії, за якими здійснюється навчання »
Роботодавцям про організацію медичного огляду та соціальний захист мобілізованих осіб
25.08.2016
В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості фахівцями обласного центру зайнятості спільно з представниками Головного управлінням Держпраці в Харківській області для роботодавців проведено семінар на теми: "Організація попереднього та періодичного медичного огляду представників певних категорій відповідно до чинного законодавства" та "Соціальний захист мобілізованих осіб згідно КЗпП України". У роботі семінару взяли участь представники 11 підприємств, установ та організацій »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Терміново потрібні заступник директора з господарських питань та головний технолог
26.08.2016
Товариству з обмеженою відповідальністю "САН ОЙЛ" терміново потрібні на роботу заступник директора з господарських питань та головний технолог. Завдання та обов'язки на посаді заступника директора з господарських питань: закупка необхідних матеріалів та комплектуючих для ремонту обладнання. Завдання та обов'язки на посаду головного технолога: технологія ратифікації і дезодорації соняшникової олії »
Вибір професії
Як правильно вибрати професію
15.08.2016
Обираючи професію, потрібно, по-перше, чітко уявляти, що ви хочете від професії яким повинен бути її зміст, щоб було цікаво працювати, тобто яка платня вас задовольнить, який спосіб життя ви хочете вести, скільки часу і сил можете віддати на здобуття цієї професії та багато іншого »
Огляд ЗМІ
Роль служби зайнятості на ринку праці України
23.08.2016
Щоб сформувати у молодих людей реальні уявлення про сучасний стан ринку праці, перспективи професійного зростання, переваги легальної зайнятості, запобігти нелегальній трудовій міграції практично у всіх центрах зайнятості країни регулярно проходять інформаційні семінари. Як наслідок, учасники семінарів переконуються, що наполегливий пошук роботи за сприянням центрів зайнятості допоможе їм досягти основної мети - працевлаштування »
Конструктор резюме
Конструктор резюме
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Що впливає на Ваш вибір при працевлаштуванні?
Бажання працювати
Хороші умови праці
Висока заробітна плата
Можливість кар'єрного росту
Позитивна репутація роботодавця
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати