1 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
З понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Кацарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
Щовівторка та щочетверга, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
1 липня у м. Харкові працюватимуть мобільні центри зайнятості
30.06.2016
1 липня з 9.00 до 17.00 поблизу найбільших транспортних вузлів: залізничний вокзал "Харків-Пасажирський" (пл. Привокзальна, 2) та автостанція №6 (станція метро "Пролетарська") працюватимуть мобільні центри зайнятості »
1 липня відбудеться міні-ярмарок вакансій Жовтневого об'єднаного районного військового комісаріату
30.06.2016
1 липня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Жовтневого об'єднаного районного військового комісаріату »
Новини
Рекрутингові фішки у підборі кадрів для роботодавців
30.06.2016
Бізнес тренер "Академії успішних продаж SV TRADE" Ілля Мушковський провів майстер-клас "Методи проведення переговорів" для фахівців центрів зайнятості та розповів про рекрутингові фішки у підборі кадрів для роботодавців »
Роботодавцям презентувались переваги співпраці зі службою зайнятості
29.06.2016
26 представників підприємств, організацій та установ Вовчанського району відвідали Консалтинговий центр Вовчанського районного центру зайнятості. Фахівці центру зайнятості розповіли роботодавцям про послуги з підбору та підготовки кадрів, про пільги при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, про переваги їх співпраці зі службою зайнятості »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Способи, які справляють хороше враження на роботодавця до співбесіди
24.06.2016
Справити позитивне враження на роботодавця можна ще до співбесіди. 76% працедавців перед тим, як запросити людину на співбесіду, перевіряють її в соцмережах. Способи, які справляють на роботодавця хороше враження до співбесіди »
Вибір професії
Професії затребувані в літній сезон на ринку праці Харківщини
23.06.2016
Незважаючи на те, що для більшості українців літо - це традиційний сезон відпусток, кількість бажаючих влаштуватися на роботу або підробіток лише збільшується. За даними Харківського обласного центру зайнятості, багато підприємств і організації влітку запрошують студентів вищих і професійно-технічних навчальних закладів до себе на стажування »
Огляд ЗМІ
Рейтинг найперспективніших професій в Україні
29.06.2016
Державна служба зайнятості склала перелік найперспективніших професій в Україні. Попит на них не зменшуватиметься найближчими роками. Так, найбільш перспективними вважаються медичні професії, інженерні, фахівці галузі IT і агрономи »
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Що впливає на Ваш вибір при працевлаштуванні?
Бажання працювати
Хороші умови праці
Висока заробітна плата
Можливість кар'єрного росту
Позитивна репутація роботодавця
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати