24 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
Увага! У суботу працюватиме телефонно-консультаційна лінія обласного центру зайнятості!
23.06.2017
Шановні відвідувачі! 24 червня з 10:00 до 16:00 за номером 714-96-34 у Харківському обласному центрі зайнятості працюватиме телефонно-консультаційна лінія з питань зайнятості населення та законодавства про працю. Будемо раді вам допомогти! »
26 червня відбудеться День відкритих дверей на виробництві ХД УДППЗ "Укрпошта"
23.06.2017
26 червня о 10.00 у ХД УДППЗ "Укрпошта", що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Молочна, 6, відбудеться "День відкритих дверей на виробництві" »
26 червня відбудеться міні-ярмарок вакансій Шевченківського районного військового комісаріату
23.06.2017
26 червня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Шевченківського районного військового комісаріату »
Новини
4-й Міжнародний Бізнес-форум: Міненко презентував можливості для українського бізнесу
23.06.2017
Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь в 4-му Міжнародному Бізнес-форумі, де презентував можливості для українського бізнесу. Це і щомісячна виплата компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних, і оплата послуг з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу »
Про працевлаштування говорили на Валківщині
23.06.2017
Під час виїзної акції фахівці Валківського районного центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості стосовно працевлаштування та навчання шукачів роботи. Питання підвищення зайнятості громадян у районі обговорили з роботодавцями »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням
23.06.2017
Публічному акціонерному товариству "Харківський підшипниковий завод" потрібен налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням. Розмір заробітної плати: 6000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
Китай зацікавився працевлаштуванням харків'ян
14.06.2017
Делегація Тяньцзінської адміністративної академії ознайомилася з роботою Харківського міського центру зайнятості та центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Гості оглянули сектор самостійного пошуку роботи, куточок для осіб з інвалідністю, інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО, адміністративно-навчальний корпус і виробничо-навчальні майстерні »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який критерій у виборі роботи для Вас найважливіший?
Висока заробітна плата
Можливість професійного розвитку
Вільний графік роботи
Стабільний робочий режим
Дружній колектив
Демократичний начальник
Виконання різнопланових завдань
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати