28 травня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
З понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Кацарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щочетверга, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
30 травня відбудеться міні-ярмарок вакансій Дзержинського районного військового комісаріату
27.05.2016
30 травня о 10.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Дзержинського районного військового комісаріату »
Увага! Працює телефонно-консультаційна лінія обласного центру зайнятості!
27.05.2016
Шановні відвідувачі! 28 травня з 10:00 до 16:00 за номером 714-96-34 у Харківському обласному центрі зайнятості працюватиме телефонно-консультаційна лінія з питань зайнятості населення та законодавства про працю. Будемо раді вам допомогти! »
Новини
Роботодавцям про медичний огляд
27.05.2016
В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості за участю фахівців Головного управлінням Держпраці у Харківській області для роботодавців Харківщини проведено семінар на тему: "Організація попереднього та періодичного медичного огляду представників певних категорій" та "Соціальний захист мобілізованих осіб згідно КЗпП України". У заході прийняли участь представники 19 підприємств, установ та організацій »
Допомога щодо ведення бізнесу підприємцям-початківцям
27.05.2016
З метою супроводу підприємців-початківців у питаннях організації підприємницької діяльності, а також розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення на базі Куп'янського міськрайонного центру зайнятості розпочав роботу Консалтинговий центр державної служби зайнятості. У ньому будуть надавати консультації, як фахівці служби зайнятості, так і представники установ та організацій, що опікуються питаннями підприємництва »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Топ-10 найбільш затребуваних фахівців
27.05.2016
Чимало українців ламають голову над тим, на кого варто перекваліфікуватися, щоб залишатися затребуваним на ринку праці. Аналітики дослідили професійні сфери і визначили найбільш затребуваних фахівців »
Вибір професії
Професійний гороскоп
11.05.2016
Вибір професії завдання нелегке. Кожна професія вимагає від людини певних психологічних якостей і пов'язана з її манерою мислення, швидкістю реакції та іншими індивідуально-психологічними характеристиками. Запропонований професійний гороскоп може стати стимулом до міркувань про себе, свої можливості, про співвідношення професійних якостей тим вимогам, які різноманітні професії висувають до людини »
Огляд ЗМІ
Харків'ян запрошують працювати вожатими та барменами
25.05.2016
Напередодні літнього сезону на Харківщині спостерігається активізація роботодавців та шукачів в сфері обслуговування та роздрібної торгівлі. Серед найбільш поширених позицій - продавець-реалізатор на торгові точки по місту, оператор атракціонів, вожатий в дитячий табір, інструктор туристичних програм, кухар, офіціант і бармен »
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Як Ви вважаєте, з якої причини молодих фахівців не охоче беруть на роботу?
Відсутність досвіду роботи
Слабка практична спрямованість освіти
Завищені очікування по заробітній платі
Незбалансованість ринку праці
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати