27 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
28 липня працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації
27.07.2017
28 липня з 10.00 до 14.00 біля торгівельного майданчику, за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Солоницівка, вул. Пушкіна, 14, працюватиме Мобільний центр професійної орієнтації »
28 липня відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату
27.07.2017
28 липня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату »
28 липня у м. Харкові працюватиме Мобільний центр зайнятості
27.07.2017
28 липня з 10.30 до 15.30 у м. Харкові, за адресою: проспект Московський, 190/1, (ст. м. "Палац спорту") працюватиме Мобільний центр зайнятості »
Новини
Про можливості навчання та працевлаштування дізнались жителі Первомайщини
25.07.2017
Для жителів сіл Первомайського району фахівці центру зайнятості провели виїзні акції з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Під час заходу учасників інформували про можливості перекваліфікації за підтримки служби зайнятості, актуальні вакансії та можливості професійної орієнтації молоді »
Представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання
24.07.2017
Під час семінару у Харківському обласному центрі зайнятості представникам навчальних закладів розповіли про можливості професійного навчання за підтримки служби зайнятості. Зокрема присутніх інформували про умови отримання ваучерів для перекваліфікації та перелік затребуваних професій »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія механіка цеху
26.07.2017
Товариству з обмеженою відповідальністю "ЛІТПОЛ-УКРАЇНА" потрібен механік цеху. Розмір заробітної плати: 9000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
Знання англійської мови впливає на рівень зарплати українців
26.07.2017
Роботодавці готові платити фахівцям зі знанням англійської значно більше, ніж тим, хто не освоїв мову туманного Альбіону »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який критерій у виборі роботи для Вас найважливіший?
Висока заробітна плата
Можливість професійного розвитку
Вільний графік роботи
Стабільний робочий режим
Дружній колектив
Демократичний начальник
Виконання різнопланових завдань
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати