18 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
Щовівторка та щочетверга, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
20 січня у м. Куп'янськ відбудеться ярмарок вакансій
18.01.2017
20 січня з 11.00 до 15.00 у приміщенні Куп'янського міського Будинку культури, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Куп'янськ, пров. Духовний, 2, Куп'янський міськрайонний центр зайнятості відбудеться ярмарок вакансій для мешканців Куп'янського району та внутрішньо переміщених осіб. Захід пройде за підтримки проекту, який реалізує громадська організація "Коло турботи" »
18 січня відбудеться міні-ярмарок вакансій Індустріального районного військового комісаріату
17.01.2017
18 січня о 14.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 404), відбудеться міні-ярмарок вакансій Індустріального районного військового комісаріату »
Новини
Безробітним чугуївцям пропонували роботу
18.01.2017
У Чугуївському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, націлений на сприяння працевлаштуванню шукачів роботи. Захід пройшов у формі безпосереднього спілкування роботодавців з потенційними працівниками. У ньому взяли участь 38 безробітних осіб »
Студентам допомагали стати справжніми професіоналами
17.01.2017
Харківський обласний та міський центри зайнятості спільно з Харківським державним автотранспортним коледжем провели захід для студентів та молодих спеціалістів - "Ярмарок кар'єри 2017". Студенти дізнались про актуальні вакансії та можливості проходження стажування, мали можливість наживо поспілкуватись з представниками роботодавців, скласти резюме, пройти тестування »
Каталог послуг
Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія дорожнього робітника
18.01.2017
Товариству з обмеженою відповідальністю "Дортехстрой" потрібен дорожній робітник. Розмір заробітної плати: 5000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
Українських будівельників запрошують на роботу в Ізраїль
17.01.2017
Набула чинності угода між Україною та Ізраїлем про тимчасове працевлаштування українських фахівців, працевлаштування яких буде проводитися через Державну службу зайнятості »
Конструктор резюме
Конструктор резюме
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Які послуги служби зайнятості для Вас найбільш цікаві?
Підбір підходящої роботи
Семінари та тренінги для безробітних
Можливість відкриття власної справи
Надання ваучера на навчання
Можливість підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації у ЦПТО ДСЗ
Тимчасова зайнятість у громадських роботах
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати