8 грудня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
Щовівторка та щочетверга, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
Щовівторка та щочетверга, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
12 грудня відбудеться майстер-клас для підприємців
08.12.2016
12 грудня об 11.00 у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який знаходиться у приміщенні Харківського міського центру зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А, к. 105, відбудеться майстер-клас для підприємців »
9 грудня відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату
08.12.2016
9 грудня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій Новобаварського об'єднаного районного військового комісаріату »
Новини
На залізничному вокзалі смт Нова Водолага відбувся ярмарок вакансій
07.12.2016
На залізничному вокзалі смт Нова Водолага відбувся ярмарок вакансій під гаслом "Квиток до успіху". Захід провели фахівці Нововодолазького районного центру зайнятості. Перехожі переглядали вакансії дізнавались про потреби сучасного ринку праці та послуги служби зайнятості, можливість навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »
Підприємці вчилися мрію перетворювати на ціль
07.12.2016
Для підприємців-початківців, які мріють подолати бар'єри та досягти поставлених цілей, у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який працює в приміщенні Харківського міського центру зайнятості, відбувся майстер-клас на тему: "Просто про головне" »
Каталог послуг
Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія монтажника санітарно-технічних систем і устаткування
08.12.2016
Державному підприємству "Харківський завод спеціальних машин" потрібен монтажник санітарно-технічних систем. Розмір заробітної плати: 4600 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
В Харківській області стартував проект допомоги переселенцям у працевлаштуванні
06.12.2016
Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Харківського обласного центру зайнятості Інна Прохоренко взяла участь у засіданні "круглого столу" де обговорювались питання реалізації в області пілотного проекту із залученням до роботи малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб »
Конструктор резюме
Конструктор резюме
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Які послуги служби зайнятості для Вас найбільш цікаві?
Підбір підходящої роботи
Семінари та тренінги для безробітних
Можливість відкриття власної справи
Надання ваучера на навчання
Можливість підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації у ЦПТО ДСЗ
Тимчасова зайнятість у громадських роботах
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати