26 вересня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
Щовівторка та щочетверга, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
Щовівторка та щочетверга, з 11.00 до 16.00 у волонтерському пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам "Станція Харків", який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
27 вересня відбудеться міні-ярмарок вакансій Московського районного військового комісаріату
26.09.2016
27 вересня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 103), відбудеться міні-ярмарок вакансій Московського районного військового комісаріату »
26 вересня відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Спеціальне проектно-конструкторське і технологічне бюро електроапаратури"
25.09.2016
26 вересня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (к. 106), відбудеться міні-ярмарок вакансій ТОВ "Спеціальне проектно-конструкторське і технологічне бюро електроапаратури" »
Новини
Вчитись щоб досягти більшого - Кравченко
23.09.2016
Під час перебування у м. Харкові заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко відвідав Харківський міський центр зайнятості. Оглянув сектори самостійного пошуку роботи, інформаційний куточок для демобілізованих учасників АТО та ознайомився з роботою Консалтингового центру державної служби зайнятості »
Харків'яни презентували нові підходи у наданні соціальних послуг
22.09.2016
20-22 вересня на базі Харківського міського центру зайнятості пройшов всеукраїнський семінар на тему: "Практичні аспекти впровадження нових форм роботи центрів зайнятості з роботодавцями". Організатор заходу - Державна служба зайнятості (Центральний апарат). У роботі семінару взяли участь начальники відділів організації надання послуг роботодавцям регіональних центрів зайнятості України та м. Києва »
Каталог послуг
Адреси веб-сайтів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості мають великий спектр професій та напрямків підготовки. Їх викладачі, застосовуючи сучасні педагогічні технології, здійснюють якісне та ефективне навчання. А навчальні кабінети, майстерні та лабораторії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на їх веб-сайтах »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія інженера-технолога
22.09.2016
Товариству з обмеженою відповідальністю НПФ Дослідно-конструкторське бюро Холодильних машин потрібен інженер-технолог. Завдання та обов'язки: забезпечення технологічного процесу, розрахунок норм заготівок для холодильних машин. Розмір заробітної плати: 6000 грн. »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
Ринок праці в Харкові: експерти придумали, як перемогти безробіття
23.09.2016
Центр зайнятості, разом з вузами і роботодавцями, пішов на експеримент: Харківська область стане регіоном, який займеться прогнозуванням ринку праці, фахівці використовують складну методику, засновану на соціологічних дослідженнях. У регіоні будуть прогнозувати тенденції попиту в розрізі професій »
Конструктор резюме
Конструктор резюме
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
Послуги роботодавцям
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Що впливає на Ваш вибір при працевлаштуванні?
Бажання працювати
Хороші умови праці
Висока заробітна плата
Можливість кар'єрного росту
Позитивна репутація роботодавця
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати