26 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
27 квітня відбудеться "круглий стіл"
26.04.2017
27 квітня о 15.00 в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості, за адресою: м. Харків, вул. Броненосця "Потьомкін", 1-А, к. 108, відбудеться "круглий стіл" для представників навчальних закладів м. Харкова та департаменту освіти і науки ХОДА »
27 квітня працюватиме Мобільний центр профорієнтації
26.04.2017
27 квітня з 10.00 до 14.00 біля селищної ради, за адресою: Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Чкаловське, вул. Центральна, 8, працюватиме Мобільний центр профорієнтації »
26 квітня відбудеться майстер-клас "Як створити свій бренд: п'ять основних кроків"
25.04.2017
26 квітня о 14.00 у Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, який знаходиться у приміщенні Харківського міського центру зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А, к. 106, відбудеться майстер-клас на тему: "Як створити свій бренд: п'ять основних кроків" »
Новини
Представники місії GIZ дізнались про перспективи зайнятості переселенців
25.04.2017
Сьогодні директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко зустрівся з представниками місії Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Обговорили питання реалізації в Україні програми з пошуку роботи, набуття нових професійних навичок та перекваліфікації внутрішньо переміщеними особами »
"Харківводоканал" шукав інженерів, електромонтерів, трактористів, малярів
25.04.2017
У Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій Комунального підприємства "Харківводоканал". Роботодавець пропонував близько 100 вакансій. Роботу шукати як безробітні, так і особи запрошені через соціальні мережі та сайти пошуку роботи »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія токаря
26.04.2017
Філії Публічного акціонерного товариства "Спеціалізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "Лікво" потрібен токар. Розмір заробітної плати: від 6300 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
У автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій
18.04.2017
19 квітня в Харківському національному автодорожньому університеті пройде ярмарок вакансій. У заході візьмуть участь представники державних і комерційних організацій, Харківський обласний центр зайнятості, рекрутингові компанії »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Конструктор резюме
Конструктор резюме
Розрахунок допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Який фактор для Вас стане визначальним при виборі майбутньої професії?
Затребуваність на ринку праці
Престижність
Вплив батьків чи друзів
Особисті здібності
Розміщення навчального закладу
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати