24 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

banertrud.gif


Банер на главную меньше


Анонси подій
Чергування фахівців центру зайнятості у волонтерському пункті "Станція Харків"
З 03 січня 2017 року щомісяця, у другий та четвертий четвер, з 11.00 до 16.00 у волонтерському Пункті допомоги внутрішньо переміщеним особам, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у Центрі допомоги учасникам АТО
Щовівторка та щочетверга, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 16.30 у Харківському обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції, який знаходиться в приміщенні обласного військкома, за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 58, фахівці Харківського міського центру зайнятості надають консультаційні послуги з питань зайнятості та працевлаштування »
Чергування фахівців центру зайнятості у транзитному модульному містечку
Щомісяця, у перший четвер місяця, з 14.00 до 17.00, у транзитному модульному містечку, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, за адресою: м. Харків, пр. Л. Ландау, 27-Г, чергові спеціалісти Харківського міського центру зайнятості можуть надати консультаційні послуги з питань працевлаштування »
Увага! У суботу працюватиме телефонно-консультаційна лінія обласного центру зайнятості!
24.02.2017
Шановні відвідувачі! 25 лютого з 10:00 до 16:00 за номером 714-96-34 у Харківському обласному центрі зайнятості працюватиме телефонно-консультаційна лінія з питань зайнятості населення та законодавства про працю. Будемо раді вам допомогти! »
27 лютого відбудеться семінар для представників навчальних закладів
24.02.2017
27 лютого о 15.00 в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості, що знаходиться у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості, за адресою: м. Харків, вул. Броненосця "Потьомкін", 1-А, к. 108, відбудеться семінар для представників навчальних закладів »
Новини
У Харкові стартував проект зі створення соціальних роликів для роботодавців
17.02.2017
У Харкові стартував проект з безкоштовного створення соціальних відеороликів для підприємств, установ та організацій. Ініціатор - Харківський обласний центр зайнятості. Роботодавці зможуть транслювати відеоролики в якості реклами на телебаченні, показувати під час проведення днів відкритих дверей та професіографічних екскурсій, розповсюджувати у соціальних мережах »
Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій
17.02.2017
В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбулася зустріч фахівця відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості з 13 вихованцями дитячого будинку "Гармонія". Дітям розповіли про важливість правильного вибору професії »
Каталог послуг
Шановні роботодавці допоможіть з роботою внутрішньо переміщеним особам!
Сьогодні на обліку в центрах зайнятості Харківщини перебувають люди, з числа внутрішньо переміщених осіб, які володіють різними професіями та спеціальностями, зокрема, лікарі, медсестри, журналісти, продавці, торгівельні представники, бібліотекарі, водії тощо »
Корисно шукачам роботи
Резюме - це наймогутніший засіб самореклами. Давай складемо його разом!
Харківський обласний центр зайнятості розробив автоматизовану форму "Конструктор резюме". Надавши короткі відповіді на наші запитання ти отримаєш готове резюме на свою електронну адресу. Натисни сюди! »
Увага! Вакансія оператора верстатів з програмним керуванням
24.02.2017
Публічному акціонерному товариству "Новий стиль" потрібен оператор верстатів з програмним керуванням. Розмір заробітної плати понад 7000 грн »
Вибір професії
Описи та кваліфікаційні характеристики професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Шановна молодь! Обираючи майбутню професію, необхідно враховувати свої здібності, нахили, інтереси та попит на ринку праці, адже перспектива реального працевлаштування - це дуже важлива. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 26 професіями. Ознайомтесь з їх описами та кваліфікаційними характеристиками »
Огляд ЗМІ
У Харкові знизився рівень безробіття
21.02.2017
У Харкові рівень безробіття зменшився з 0,87% (на 1 січня 2016 року) до 0,59% (на 1 січня 2017 року). Кількість безробітних, які перебували на обліку в Харківському міському центрі зайнятості протягом 2016 року, в порівнянні з 2015 роком зменшилась на 16,9% і склала 20,2 тис. осіб »
Послуги роботодавцям
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Портал нового покоління
Розрахунок допомоги по безробіттю
Конструктор резюме
Конструктор резюме
СЛУЖБА В АРМІЇ ЗА КОНТРАКТОМ
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
До уваги роботодавців та шукачів роботи
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Сайт Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  »
ПЛАН РОБОТИ ІКЦ
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Які послуги служби зайнятості для Вас найбільш цікаві?
Підбір підходящої роботи
Семінари та тренінги для безробітних
Можливість відкриття власної справи
Надання ваучера на навчання
Можливість підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації у ЦПТО ДСЗ
Тимчасова зайнятість у громадських роботах
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати