25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Безробітним борівчанам пропонували роботу у "Юніверсал Фіш Компані"
 
21.04.2017  |  Борівський районний центр зайнятості версія для друку
Безробітним борівчанам пропонували роботу у "Юніверсал Фіш Компані"

21.04.17 Новини БороваУ Борівському районному центрі зайнятості для безробітних проведено міні-ярмарок вакансій «Юніверсал Фіш Компані» м. Куп’янськ. Компанія є найбільшим оператором на рибному ринку України, надає широкий спектр послуг: імпорт, переробка, реалізація рибної продукції на внутрішньому ринку та експортні поставки готової рибної продукції за межі України. Представник підприємства надала детальну інформацію про можливість працевлаштування та умови праці в компанії. З використанням відеоматеріалів детально описала робочий процес на виробництві.

Відвідувачі, які зацікавилися пропозицією роботи мали можливість отримати індивідуальну консультацію та заповнити анкети.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію про послуги служби зайнятості, відповіли на питання присутніх, щодо законодавства про зайнятість населення.

У заході взяли участь 27 осіб, які стоять на обліку в центрі зайнятості.

 

 

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua