18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Про способи уникнення шахрайства під час працевлаштування говорили на Первомайщині
 
12.01.2018  |  Первомайський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Про способи уникнення шахрайства під час працевлаштування говорили на Первомайщині

У Первомайському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар. Тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» обговорювали із представником кадрової агенції «EWL Group Україна» Артемом Шаповаловим.

Фахівці Первомайського міськрайонного центру зайнятості проінформували відвідувачів заходу про стан регіонального ринку праці та можливості працевлаштування в Україні. Присутнім наголосили на затребуваності робітничих професій на ринку праці та інформували про можливості професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Спеціаліст кадрової агенції розповів про кадрові послуги на закордонному ринку праці, зокрема Ізраїлю, Литви, Німеччини та інших держав. Детальніше спеціаліст зупинився на способах розпізнати шахрайські фірми.

Присутні мали змогу індивідуально проконсультуватись із фахівцями центру зайнятості.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua