18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Огляд ЗМІ

Стало відомо, хто швидше знаходить роботу в Харкові
 
20.03.2017  |  За матеріалами сайту "Город Х" версія для друку
Стало відомо, хто швидше знаходить роботу в Харкові

20.03.17 Огляд ЗМІЗа перші два місяці поточного року лідерами за швидкістю працевлаштування виявилися саме жінки. Так, за даними Держстату, на 1 березня в країні було зареєстровано 439,3 тисяч безробітних. З них - 218,4 тисяч жінок.

«Минулого місяця було працевлаштовано 26,1 тисяч українців. З них жінок - 13,4 тисяч, а чоловіків - лише 12,7 тисяч», - підкреслили у відомстві.

За інформацією Харківського обласного центру зайнятості, за два місяці нинішнього року їх послугами скористалися понад 35 тисяч безробітних. З них - 53% або 18,6 тисяч осіб - жінки. Переважно у віці від 25 до 45 років.

«Завдяки своїм природним здібностям жінки набагато швидше за чоловіків можуть пристосуватися до ринкових відносин і економічної ситуації на ринку праці. Найбільш популярні серед жінок професії, пов'язані з вихованням, навчанням, лікуванням, бухгалтерським обліком і управлінням персоналом, комунікаціями, піаром, громадською діяльністю, лінгвістикою і сферою послуг. Крім того, практика показує, що жінки більш мобільні, вони частіше дають згоду на перекваліфікацію або на отримання нової професії», - пояснили в Харківському обласному центрі зайнятості.

 

За матеріалами: «Город Х»