23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Анонси подій

Громадяни, змініть життя на краще! Отримайте фінансову допомогу на відкриття бізнесу!
 
Відділ організації сприяння працевлаштуванню версія для друку
Громадяни, змініть життя на краще! Отримайте фінансову допомогу на відкриття бізнесу!

Якщо Ви належите до непрацюючих працездатних осіб, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені або внутрішньо переміщені особи, які проживають у Харківській області — станьте учасником проекту та отримайте безвідсоткову поворотну фінансову допомогу у розмірі 64 тисячі гривень для започаткування власної справи. Також у Вас є можливість отримати постійне місце працевлаштування та фінансовий дохід від громадських робіт.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до Харківського обласного центру зайнятості або до будь-якого базового центру зайнятості Харківської області.

Для учасників проекту зберігається державна соціальна допомога.

До того ж, безвідсоткова фінансова допомога на поворотній основі для організації підприємницької діяльності в рамках Пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Постанови КМУ від 02.12.2015 №1154 (із змінами) надається для учасників проекту, які мають намір здійснювати діяльність в одному з пріоритетних видів економічної діяльності в Харківській області.

Розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 21 липня 2017 року № 317 внесені зміни до Переліку пріоритетних видів економічної діяльності у Харківській області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, утворений розпорядженням голови ОДА від 17 лютого 2017 року №55 «Про забезпечення реалізації у Харківській області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб». Ознайомитись з новою редакцією Переліку пріоритетних видів можна за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до Харківського обласного центру зайнятості за телефонами: (057) 714 96 31, (057) 714 96 34 або до будь-якого базового центру зайнятості Харківської області http://www.dcz.gov.ua/kha/control/uk/publish/article?art_id=34864&cat_id=1204275. Сайт проекту: http://rukadopomogu.com.ua, у соціальній мережі: facebook.com/Проект-Рука-допомоги.