24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

У Харкові стартував проект зі створення соціальних роликів для роботодавців
 
17.02.2017  |  Відділ інформаційної роботи версія для друку
У Харкові стартував проект зі створення соціальних роликів для роботодавців

У Харкові стартував проект з безкоштовного створення соціальних відеороликів для підприємств, установ та організацій. Ініціатор - Харківський обласний центр зайнятості.

Відеоряд демонструє специфіку та умови праці в тій чи іншій організації, популяризує вакантні робочі місця, інформує про пільги та соціальний пакет роботодавця.

- Роботодавцям часто потрібні фахівці, яких іноді просто немає на обліку в центрі зайнятості. Щоб задовольнити поточну та перспективну потребу підприємств доводиться використовувати різні креативні засоби підбору кадрів, - констатує директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. - Такі відеоролики - це свого роду меседжі для людей, що робота є, що є підприємства, які своєчасно сплачують заробітну плату, що є можливості для професійної реалізації та кар’єрного росту.

Під час перегляду відеоролику шукачі роботи зможуть скласти уявлення про підприємство, ще до його відвідування. Зрозуміти сферу діяльності, побачити обладнання та інвентар з яким доведеться працювати тощо.

Роботодавці ж вправі використовувати ці відеоролики для своїх власних потреб. Транслювати в якості реклами на телебаченні та у приміському транспорті, показувати під час проведення днів відкритих дверей та професіографічних екскурсій, розповсюджувати у соціальних мережах тощо.

Серед перших підприємств, які отримали соціальні відеоролики, - КП «Благоустрій» та Харківський обласний військкомат. На черзі КП «Тролейбусне депо №2».

- Щодня намагаємось не стояти на місці, щось вдосконалювати. Шукаємо нові шляхи попередження безробіття, намагаємось знизити напругу на ринку праці, - підкреслив Міненко.

Відеоролик, створений Харківським обласним центром зайнятості для Харківського військового комісаріату, щодня виходить в ефірі харківських телеканалів, в якості соціальної реклами.

Нестандартні методи роботи служби зайнятості в першу чергу дозволять популяризувати робітничі професії, сприятимуть більш швидкому та ефективному укомплектуванню кадрів та удосконалять співпрацю з роботодавцями.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua