19 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій
 
17.02.2017  |  Відділ інформаційної роботи версія для друку
Вихованцям дитбудинку розповіли про світ професій

17В Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості відбулася зустріч фахівця відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості з 13 вихованцями дитячого будинку «Гармонія».

На профорієнтаційному заході дітям розповіли про важливість правильного вибору професії, ознайомили з різноманіттям професій.

Кожен з учасників семінару мав змогу розповісти про себе, поділитися планами на майбутнє. До кожної дитини був особливий індивідуальний підхід, адже вихованці дитячого будинку не відчувають батьківського піклування. У процесі інтерактивних ігор, учні отримали багато нової та цікавої інформації про світ професій, співвідношення попиту та пропозицій, ефективного визначення мети, актуальності обраної професійної кар’єри.

Кожен учень пройшов профорієнтаційне тестування, за результатами якого були визначені професійні схильності. Дітям було цікаво дізнатися про себе щось нове. Це стане у нагоді при майбутній співбесіді з роботодавцем.

Завершуючи семінар, фахівець центру зайнятості закликала дітей добре вчитися та поважати один одного, адже тільки так можливо досягти успіху у майбутньому.

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua