12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Майбутні спеціалісти аграрної галузі - переселенці обирали роботу на "Ярмарку вакансій"
 
20.04.2017  |  Відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв'язків версія для друку
Майбутні спеціалісти аграрної галузі - переселенці обирали роботу на "Ярмарку вакансій"

20.04.17 Новини ЛНАУ 220.04.17 Новини ЛНАУ 1Обрати вакансію за спеціальністю могли відвідувачі «Ярмарку вакансій» у Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості. З 2014 року у зв’язку з подіями на сході України Луганський університет перемістився до Харкова, де сьогодні продовжує готувати спеціалістів для всіх галузей економіки. Студенти аграрного університету — це внутрішньо переміщені особи, які сьогодні шукають підробіток або повноцінне місце роботи.

«Ми стараємось забезпечити максимально зручні умови, щоб молодий спеціаліст міг знайти своє місце у професії з гідною зарплатнею та відповідними умовами праці», — говорить директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

«Ярмарок вакансій» проводиться вперше за 2,5 роки, — додає в.о. ректора, професор, д.т.н. Микола Брагінець. — Це комплексний захід, у якому беруть участь українські роботодавці різних сфер. Величезну подяку висловлюємо Харківському обласному центру зайнятості, який допоміг зібрати роботодавців та організувати захід для нашого університету».

Загалом на цьому «Ярмарку вакансій» більше 25 компаній представили понад 300 вакансій, а деякі з роботодавців представили ширший вибір робочих місць на своїх підприємствах. Всього захід відвідали понад 250 шукачів роботи.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua