15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Кегичівська молодь ознайомилася із сільськими професіями
 
13.09.2017  |  Кегичівський районний центр зайнятості версія для друку
Кегичівська молодь ознайомилася із сільськими професіями

Фахівці Кегичівського районного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів Кегичівського ліцею. Молодь відвідала Приватне підприємство «Агропрогрес».

Метою заходу була орієнтація школярів на актуальні робітничі професії. Учні ознайомилися з професіями зоотехніка, ветеринара, завідувача фермою, оператора холодильних установ, оператора машинного доїння. Відвідувачі мали змогу поспілкуватися з працівниками, побачити сучасні сільськогосподарські машини й автоматизований процес доїння корів. Екскурсантам розповіли про діяльність підприємства, зокрема вирощування зернових та технічних культур та розведення великої рогатої худоби.

Після екскурсії діти ділилися позитивними враженнями та ідеями. Деякі із відвідувачів вирішили пов’язати своє професійне майбутнє з сільським господарством.

На знак вдячності за відвідування підприємства керівництво пригостило учнів морозивом.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua