16 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Підприємцям-початківцям Харкова відкривали секрети розвитку бізнесу та залучення інвесторів
 
14.07.2017  |  Харківський міський центр зайнятості версія для друку
Підприємцям-початківцям Харкова відкривали секрети розвитку бізнесу та залучення інвесторів

14.07.17 Новини сайтУ Консалтинговому центрі державної служби зайнятості, що розташований у Харківському міському центрі зайнятості, відбувся майстер-клас на тему «Як скласти бізнес-план та долучити інвесторів». Корисною інформацією та порадами з підприємцями-початківцями поділилась бізнес-тренер Ганна Першина.

У ході заходу присутні дізналися про джерела пошуку інформації про гранти, вимоги до них, а також про цікаві інвесторам бізнес-ідеї.

Учасникам заходу розповіли про види бізнес-планів, їхню структуру, порядок розробки маркетингового плану та розрахунку фінансових показників. Обговорили підприємці і питання оцінки ризиків при запуску проекту.

Молоді підприємці отримали корисні поради щодо правильної презентації свого проекту. В кінці майстер-класу тренер відповіла на всі запитання учасників.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua