23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Працевлаштуванню селян сприяли на Куп'янщині
 
17.07.2017  |  Куп'янський міськрайонний центр зайнятості версія для друку
Працевлаштуванню селян сприяли на Куп'янщині

Фахівці Куп’янського міськрайонного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Жителям с. Моначинівка розповіли про можливості служби зайнятості, зокрема про сприяння працевлаштуванню та перекваліфікації.

Відвідувачам заходу надали інформацію щодо стану ринку праці в регіоні, можливостей працевлаштування на Харківщині, військової служби за контрактом, участі у громадських роботах. Фахівці центру зайнятості розповіли про умови отримання робітничої професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та навчання в освітніх закладах міста Куп’янська. Також відвідувачів інформували щодо соціального захисту та надання послуг внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим учасникам АТО, у тому числі й про можливість відкриття власної справи.

Під час заходу консультації отримали 97 осіб, серед яких — 2 особи з інвалідністю, 2 особи, які планують звільнятись з роботи, 4 переселенці із Донецької та Луганської областей та 2 демобілізованих із зони АТО.

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua