17 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Понад 500 дітей із 18 харківських шкіл відвідали ярмарок професій
 
17.03.2017  |  Відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв'язків версія для друку
Понад 500 дітей із 18 харківських шкіл відвідали ярмарок професій

У Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій». Понад 500 дітей із 18 шкіл дізнались про професії, затребувані на ринку праці. Організатори заходу - Харківський обласний центр зайнятості та управління освіти Індустріального району Харківської міської ради.

Фахівці обласного центру зайнятості проінформували учнівську молодь про послуги служби зайнятості, допомагали у професійному самовизначенні, сприяли формуванню певного уявлення про професії. Ознайомили з базою вакансій Харкова та Харківської області. Всі бажаючі пройшли профдіагностичне тестування «Профексперт».

Представники Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ), який також був представлений на заході, ознайомили школярів з послугами щодо професійної підготовки. На Ярмарку були представлені роботи слухачів ХЦПТО ДСЗ за професіями «манікюр, педикюр», «швачка», «перукар», «кравець», «в’язальник трикотажних виробів та полотна». Майбутні випускниці проводили майстер-клас з перукарської майстерності косоплетіння.

Особливу зацікавленість відвідувачі виявили до професій сфери металообробки та сфери послуг. Найбільше учнів цікавили питання щодо вступу до навчального закладу, термінів та переваг навчання за сприяння служби зайнятості.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua