12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

Фахівці служби зайнятості Харківщини зустрілися з бажаючими працевлаштуватись
 
14.09.2017  |  Харківський міський центр зайнятості версія для друку
Фахівці служби зайнятості Харківщини зустрілися з бажаючими працевлаштуватись

14Фахівці Харківського міського центру зайнятості провели зустріч із підобліковими громадянами Київського районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України. Мета зустрічі — інформувати громадян про можливість отримання соціальних послуг та сприяти працевлаштуванню шукачів роботи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх зі станом ринку праці, актуальними вакансіями, послугами служби зайнятості для безробітних. Громадян інформували стосовно можливостей отримання ваучерів на професійне навчання для осіб від 45 років та послуги Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Крім цього, фахівці служби зайнятості радили правильно оцінювати свої можливості на ринку праці та використовувати сучасні методи пошуку роботи.

Особливо учасники цікавились умовами реєстрації в службі зайнятості та професійним навчання за сприяння служби зайнятості Харківщини.

 

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua