23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

На Печеніжчині планують здобувати робітничі професії
 
14.09.2017  |  Печенізький районний центр зайнятості версія для друку
На Печеніжчині планують здобувати робітничі професії

У Печенізькому районному центрі зайнятості відбувся семінар «Оволодій новою професією». Під час заходу присутні переглянули відеоролик-презентацію професійного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ).

В рамках семінару відвідувачі ознайомились із пропонованими актуальними спеціальностями ХЦПТО ДСЗ, серед яких — верстатник широкого профілю, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, оператор верстатів з програмним керуванням, токар, кухар, швачка та інші. Фахівці районного центру зайнятості інформували присутніх про умови та терміни навчання, розповіли про перспективи працевлаштування на підприємствах Харківщини.

Після перегляду відеоролика учасники семінару активно обговорювали запропоновані професії, розмірковували над впровадженням набутого досвіду в поєднанні з новітніми технологіями у професійній діяльності.

Двоє безробітних виявили бажання перекваліфікуватись у ХЦПТО ДСЗ з метою подальшого працевлаштування.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua