12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Stop Корупція
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Новини

У службі зайнятості радили, як забезпечити фінансову стабільність
 
07.12.2017  |  Відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв'язків версія для друку
У службі зайнятості радили, як забезпечити фінансову стабільність

Тему фінансової безпеки та засоби її здійснення обговорювали у Люботинському міському та Чугуївському міськрайонному центрах зайнятості. До них долучилися і слухачі Консалтингового центру державної служби зайнятості, що у Харківському міському центрі зайнятості. Інформацією із учасниками зустрічі ділився директор Центру фінансових консультантів Спілки підприємців Харківської області Віктор Валентієнко.

Роботодавці дізналися про нові можливості фінансової безпеки в умовах проведення пенсійної та медичної реформ. Експерт розповів про забезпечення фінансової підтримки у разі втрати працездатності, в умовах різкого підвищення цін на медичні послуги, про збереження стовідсоткового капіталу та інші загрози стабільності особистих фінансів.

По закінченню зустрічей доповідач відповів на поставлені учасників, надав відповідні поради щодо дій у разі непередбачених обставин.

Інформаційні зустрічі з роботодавцями відбулися в рамках Всеукраїнського тижня права.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua